bugün

Siri mi bu daha ne istiyorsunuz böyle olmasın şöyle olmasın. Erkek çevresindeki faktörlerden etkilenip etkilenip bir şeyler yapmaya çalışıyor. Kızlar "ay bak bu moda olmuş keşke erkekler böyle olsa" pat kısa paça pantolonlar "bol pantolon mu giyilir abi ya" hop super skinny pantolonlar, "erkek dediğin masaya yumruğunu vuracak" barzo erkekler. " Erkek dediğin biraz iyi huylu dediğimi yapacak mıy mıy" olacak sonrasında sen lafını yapacaksın. Ne istiyorsunuz olum türümüzden.
1. Telefonla pek ilgilenmiyorum deyip elinden telefonu düşürmemesi.
2. Fıldır fıldır serseri bakışlara sahip olması.
3. Aslanlardan daha kibirli olması.
4. Egosunun nirvanaya ulaşması.
5. Gizemli olacam diye salaklaşması.
ilgisizik, baştan savması ve sallaması.
Burnundan öhüühüaghhhh diye çekip ağzından tükürmesi.
Çok zor bir detaylandırma. Itici olmayan denseydi cevap bir şıktan oluşurdu.
her cumlenin sonuna bi kufur etmesi ve göğsünü şişire şişire yürümesi.
Salak olması.
ilgisizlik...
görsel olarak pis diş, kişilik olarak yalan söylemesi adam olan yalan söyler mi be.
Boynuna taktığı altın kolye veya zincir, elinde salladığı tesbih ve ağzındaki sakız.
- tespih
- ter kokusu
- gömlek içinden görünen beyaz atlet
- pantolon ve çorap arasından bacak bacak üstüne atınca görünen kıllı bacak
- kadın tarzı bacak bacak üstüne atmak
- para muhabbeti yapmak.
(bkz: karabaş)
Aslan gibi derdini anlatıp, duruşunu, fikirlerini ortaya koyması gerekirken, mıy mıy söylenip, trip atmasıdır.

Allah korusundur!
Dağlara taşlaradır!
Bizden uzak olsundur!

Yok yok yakın olabilir, nasılsa bacımızdır.
Çok detaycı olması.
Akrep Burcu bilakis...
Karşısındaki kadına "bayan" diye hitap etmesi. (Örneğin; "bayan bakar mısınız?" "Bayan siz şöyle demediniz mi?" "Bayan nereye?" gibi) hele hele kadının adını bildiği halde bu şekilde hitap ediyorsa yerleştir ağzının ortasına fırıncı küreğini. Bayan nedir? Hanımefendi de, ismiyle hitap et. Artık yapmayın şu dangozluğu sizsiniz bayan.

Edit: feminist falan değilim. Sadece bayan kelimesi bana çok kaba geliyor. "Baymak" kelimesini hatırlatıyor. Ayrıca ben hiçbir erkeğe "bay" diye hitap edildiğini görmedim. Fonetik açıdan kaba bir kelime çünkü. Mümkünse cümlelere başlarken birine hitap amacıyla kullanmayın şu kelimeyi.
Kızların dötünden ayrılmayan maymun tipler.
Reddedildiğinde En azından arkadaş olalım demesi.
Edit: insanı çıldırtır, hadi karşındakini kandırdın, kendini nasıl kandıracaksın? Neden eziyet çekmek istiyorsun?
insan olmasını eklemeyi unutmuşsun feminist gerizekalı.
Bu kadar entry kadınlar tarafından mı girildi? Hani uluda kadın yoktu lan?

Feminist merkezine dönmüş burası.
sabit fikirli olan erkek modeli
ben mantık çerçevesinde kadınları dikkate almıyorum
fevri değilim yalan konuşmuyorum

kitap okuyorum , belgesel izliyorum , sinemaya gidiyorum kadınları anlamaya çalışmıyorum inandığım ne varsa aksi ispatlanana kadar yapıyorum vs vs.
Erkeğin oros busu olması.
*Kitap okumaması
*Hayvanları sevmemesi (özellikle kediler)
*bencil olması
*küçük dağları ben yarattım havasında olması
Bu özellikleri barındıran beyler yaşamasın bi zahmet.
ağzından adamlık düşürmeyen erkek, ortamda hep ben en zekiyim ben en ortam neşesiyim tavrı olan erkek, kim olursa olsun ter kokusu,kötü kokan erkek. arizona kertenkelelerini zaten erkekten saymıyorum 99 sonrası kuşak hangi cinse giriyor kararı yüce uludağ sözlük ailesine bırakıyorum.
ne biliyim ben.
yavşak olmasıdır.