bugün

direkt söylemek yeter. hiçbir erkek tepki göstermez koşa koşa gelir.
erkek başka bir erkeği zor atar

ama kadın her türlü.
Yatak var diyin o kendiliğinden yatağa atlar zaten.
Atılmaz. Yataktadırlar zaten.
Nevresim takımı koleksiyonumu görmek ister misin diye sorun.
Kalk bey ş*kişek diyerek. Veyaa halter kaldirir gibi kaldirin sevdiceginizi sonra yataga buuuumm, sonuçta atildi mi atildi. (bkz: swh)
Bir erkeği yatağa atmaya çalışan kişi serzenişi.

Bir erkeği çıplak değil de damatlıkla hayal ediyorsan işte o zaman kadınsın.
Gelsene benle bişey dicem demek yeterlidir.
Damacanaya, vitrin mankenine yanlayanlar Var.
Hey yavrum hey.
yatak dersen konu kapanır.
(bkz: bırak o kendi atlar
görsel
)
Öncelikle el ense ve tırpanlarla erkeğinizi yoracak dengesini bozacaksınız. Yalnız burada fazla zamana oynamanız hoş karşılanmayabilir. Süreyi makul tutun.

Erkeğiniz gereken kıvama geldikten sonra pozisyon yerde devam ediyorsa artık kazık atabilirsiniz. Yalnız dış kazığı tavsiye etmem çoğu erkek göt deliğine ellenilmesinden hoşlanmaz. Bunun yerine kalçadan cezayir sarması veya iç kazık uygun olabilir. Hem özel bölgesine dokunmanız erkeğinizin hoşuna gidecektir.

Artık yavaş yavaş puan getirecek hareketlere girmeniz lazım. Burada iki seçeneğiniz var gibi. Eğer beliniz güçlüyse ve sırtınız yere değmeden köprü kurar gibi arkaya doğru eğilip erkeğinizi savurabilecekseniz kündeye girecekseniz, yok eğer kollarınız güçlüyse belinden tutup güçlü kolunuzun olduğu tarafa doğru savurup çırpmaya gireceksiniz. Eğer Çırpmada zorlanırsanız omuzunuzu erkeğinizin göğsüne dayayıp destek alın.

Artık erkeğinizi yatağa attınız hadi iyisiniz, pozisyonun türüne göre sarma, dalma, katır yuları boyunduruk, tilki kuyruğu, kaz kanadı, köpek kuyruğu gibi küçük sürprizler yaparak işi şova dökebilir, erkeğinize tam bir görsel şölen yaşatabilirsiniz.

Ama tüm bunlara gerek yok, ben duruşumla, kadınlığımla, sapyoseksüelliğimle zaten başarırım diyorsanız gıcırı bükmeniz yeterli olacaktır.

Ha unutmadan kayganlaştırıcı yağlar bu işin olmazsa olmazıdır kızlar, kafanıza takılan bir şey olursa bir Karakucak güreşçisi olarak her daim yardımcı olurum.
ittirerek. Yani sizden elbette güçlüyse kendinizi yere sabitleyip var gücünüzle yatağa doğru itin. Atılacaktır.
Beni kedi maması ile atabilirler yatağa azcık dök yeter.
Atmayın dağılır, tutup düzgünce koyun yatağa.
(bkz: sazan avi)

rastgele..
Üfleyin hafif kendiliğinden yıkılır o.
şimdilerde nasıl bilmiyorum ama eskiden mancınık kullanılırdı bu işlerde, hey gidi...
güzel bir yemeğe ben fitim hanımlar. sevişmem prensibimi bir kenarı atalı uzun zaman oldu.

yani midesine ya da başka bir yerine hitap edin.
kelime daha bitmeden y ve a harflerinin yanyana gelmesi yeterlidir.