bugün

Gece başınızı koyduğunuz omzu sabaha kadar kımıldamadan başınızı orda tuttuğu için kramp girip günlerce ağrıyorsa seviyordur. Hatta ne sevmesi adam köpek gibi aşık.
Gözlerinden.

Size futbola bakar gibi ışıldak gözlerle bakıyorsa seviyor.
Bir erkek bir söylediğinizi bir kerede anlıyor ise seviyordur..

Anlamayıp hıhı evet aşkım diyip kafasını sallıyor ise

Evlenmişiniz demektir..
Seviyorum derse anlaşılır.
anlamanız için yapacağınız en basit şey size olan bakışlarını analiz etmekdir. Burdan kesin bir sonuç çıkarabilirsiniz.
kıskanıyorsa.
iyi ve mutlu olmanı, sağlığını, kendini iyi hissetmeni önemsiyor ve bunlarla ilgileniyorsa seviyordur. Merak etmiyor, endişelenmiyor ise istediği kadar seviyorum desin, yalandır.
Sözlere güvenmeyin, bakışlara inanmayın, icraata bakın. Her konuda size destek çıkıyorsa, sizi savunuyorsa, korkmadan sizinle birlikteliğini belirtiyorsa ve size hep öncelik tanıyorsa seviyordur. Aksini idda eden seviyor gibi yapan yavşaklardır. Hadii köpeklerr.
Anlaşılmaz.

Karşınıza su katılmadık bir yalancı çıkar anlayamazsınız, kasmayın.
Bi zahmet anlamayın. Anladığınız zaman çekip gidiyorsunuz zaten.
her boka gülmez. niyeti başkaysa her boka güler , hem de salakça.
10-15 saatlik yolu sırf sizinle kahvaltı etmek için geliyorsa.

Ben değil bir arkadaşım aq.

Lan niye eksiliyorsunuz? Adam Diyarbakır'dan geldi aq.
sorun.
söyler.
olum kafayı bozdunuz he erkekler için. ne diyor serrano reis; herkes kendi için yaşasın. yada bunun gibi birşeydi.
öyle bir şeydir ki erkek için, anlatılmaz yaşanır derler, öyle tanımlanabilir anlaşılması için. fedakarlık, sadakat daha çok sayılır. ama asıl neden şu. bir erkek sevdiği zaman, hiçbir şeyi gözü görmez sevdiği için. sevdikten sonra, o da onu sevdiği zaman " tamam beni sevdi artık" boşluğuna düşmez. sizin de onu sevmeniz için değil gerçekten sever ve ciddi düşünür. sizi sakınır. tuttuğu takımın en önemli maçının olduğu gün, sizinle vakit geçirmek ister. ve daha bir sürü şey.
ben gardımı aldım, sen kılıcını kuşan..
idrarına karbonat dökün çok kabarıyorsa seviyordur. az bişeyse sizi kullanmak istiyordur. sevince bir takım hormonlar salgılanır ve idrar daha asidik olur. kimyager arkadaşlar bunu iyi bilir mesela yani. seven erkek ne yapmaz bakınız, dağları deler çölleri aşar şiirler yazar, ponçikleşir. bu ponçik herne zıkkımsa. şaka bir yana erkekler doğrudur kızlar gibi dolaylı değil biraz kafa çalışıyorsa anlarsınız ama ufak bir ihtimalde var yani.
Adam ise zaten belli eder, sözleri bosverir size özüyle gelir.
veriyosa seviyodur. net.
kendine ve üzerine - başına bakmaya başlamışsa tamamdır.
Anlayamazsınız. Bir gün başka bişeyiniz için sever öbür gün onu unutur başka bi şeyiniz için sever. Hiç bi zaman net olunduğunu görmedim.
https://youtu.be/54G_bVGEZNQ
Bazı şeyler sadece hissedilir.
Karşısında oyunculuktaki bütün mağrifetlerini konuşturmaya hevesli ve garip bir şımarıklıkla hep etkileyicilik peşinde koşan hanım kızımıza 'benim yanımda kendin olman kâfi, ailenin yanında nasıl rahatsan, nasıl konuşuyorsan benimle de öyle konuşmanı isterim' diyen erkektir.

Biliyorum siz bunu bir kızdan istediğinizde bütün oyun sanki bozulur gibi olur onun için. ama ne gerek var tanrı aşkına garip tavırlara, reflekse dönüşmüş kalıplaşmış, ezberlenmiş şeylerle maymunluklar yapmaya?

Sen ne bir çocuksun ne bir premses. Senisen olduğun için sevmeliyim kadın. Ben sende diğerlerini değil seni görmek istiyorum.

Ya da şöyle diyelim. Bence bu daha güzel bir ifade olur.

Seven erkek, yanında tamamen kendiniz gibi olabildiğiniz erkektir.

Size o fırsatı, rahatlığı sağlayan erkek ile gereksiz ağırlıklarınızdan kurtulur, kendinizi bulursunuz onun yanında.

Sen seni bulursun seni sevdiğim zaman.
Önemli olan karşısındaki kadını elde ettikten sonra aynı durum nasıl devam eder? Bunu nasıl bileceğiz?