bugün

(bkz: kontrabas)
Ney olsaydım ney.
düdük. net.
kanun olurdum. hoş artık sana kanun olup yasaklanmış gibiyim ama olsun.
(bkz: bağlama)
kesin fransız kornosu olurdum. insanlar bunun nasıl bir şekli var böyle deyip, elektronik gitar almaya giderlerdi.
(bkz: viyola)
Flüt olurdum , o kadar vizyonsuzum yani . kurtlar vadisini çalsam yeterli.
bas gitar
kafanıza vura vura.
yan flüt olabilirdim.
fender tele olurdum o kesin de.. yılı da eski olursa sevinirim. bide bana eslik edecek bir dost mesela lambalı amfi meselaa peavey classic 30..
fakir ve yalnız bir adamım ben. o yüzden hem ucuz hem de tek başına yeterli bir enstrüman olan mızıka olurdum kesin.
çello. gerek konumu gerekse telaffuzunun bıraktığı maço kokusundandır.
Klarnet olurdum.

Acıklı acıklı bağırırdım.
Keman olurdum. Çalmasını bilmeyenler o güzel sese ulaşamaz. Beni sevmesini bilmeyenler de vereceğim mutluluğa ulaşamaz.
Arp efendim. Heybetli heybetli cuk oturur.
Keman. Çaldığımdan biliyorum. Keman ve ben bir bütünüz. Ayrılmaz bir parçayız. Ondan ayrı kaldığım vakitler ben tamam değilim, yarım, eksik bir kişiyim. O varken ben kendim olurum.
görsel
istenen: çello

aslında olan: davul.

edit: bilader zaten hal vahim davula bi de sen mi vuruyosun allahsen?
gitarın bir değişiği olmak isterdim (bkz: sitar)
mızıka olurdum, her ne kadar sahip çıkamayacak olsamda.
santur.

pozitifliğin içine yedirilmiş melankoliler gibi tınlardım.

Belki de saksafon olmak isterdim. derinliğini hissedemeyenin gürültü gibi bakıp bulaşmadığı, dolayısıyla daha izole ama anlamlı bir melodi.

belki de pembe bir mezarlık isterdim.
piano. çalan parmaklar zariftir. ruhu naiftir. dinleyebilmek ise ayrı bir meziyet ister. tiz notalarda gözlerin sımsıkı kapanışı peslerde kaşların kalkışıyla gözlerin hafifleyişi her zaman huzur verir.
görsel

David gilmour'un gitarı olurdum dünyada gitarı bu adam kadar ustaca ve başka bi boyuttan gelmişcesine çalabilen baba yiğit az bulunur vesselam.
Kesinlikle elektro gitar.
güncel Önemli Başlıklar