bugün

yayınlanıyor olmasına rağmen bir bölümü bile sonuna kadar izlenmemiş dizilerdir.

(bkz: papatyam)
(bkz: yaprak dökümü)
umut yolucuları mı,umut çocukları mı neyse o hiç izlenmeyendir.
lost.

öyle ölüp bitiyorlardı ki ne zaman denk gelsem "ulan sakın seyretme ortasından, başından başlarsın, ilk bölümden bakarsın" diye diye denk geldiğim hiçbir bölümünü seyretmemekle birlikte ilk bölümünü de açıp seyretmeye üşendiğim dizi olarak kayda geçmiştir.
son 1 yıldaki tüm diziler. Tam olarak izlemek değil yarım saatten fazla bakılmamıştır.
ne bakacağım ya gider kod yazarım program yazarım. yaparım birşeyler.
kurtlar vadisi. bir sahnesini bile izlemedim.
aşk bir hayal mı ne öyle bi dizi var işte o.
Reklamlarını göre göre izlenmiş kadar olunan dizilerdir.
lost dizisidir, genelde herkes izliyormuş gibi yapar.
türk dizilerinin çoğu.
life hariç tüm diziler.
sezonlarının satın alınıp yakın arkadaşa aldığın diziden bahsettikten sonra hacı ne yaptın sen berbat o dizi deyip izlenecekler sırasında en arkaya atılan dizidir ... six feet under dizisi hala öyle rafta duruyor dexter olarak alıştığım adamı gay rolunde izlemek keyif vermez diye düşünüyorum.
kesin Aşk-ı Memnu' dur bu. *
lost, prison break.
bir kez daha lost yazanı nutella havuzunda boğucaklarmış..

olm lost izlemeyince karizmatik olmuyorsunuz, anlayın şunu artık.
insanın ilgisini çekmeyen dizidir. bir çok dizi gibi saçma olduğu düşünülen dizidir.
kurtlar vadisi
asi
bez bebek
selena
yaprak dökümü ..gibi
sadece ismi duyulur biri birsey soyler siz marstan inmiş gibi bakarsınız. ama içinizden keşke izleseydim bir fikrim olurdu en azından dersiniz.
ama ozellikle turk dizilerinin artık cıvığı çıktığı için büyük kayıp değil.

oyle turk falanda da değil mesele ben mesela lost'unda bir bolumunu bile izlemiş insan değilim. mesele karşınızda bir televizyon olmasından ibaret eger varsa izlersiniz eğer televizyonunuz yoksa izlemezsiniz benim gibi. medyanın dayatmasıdır çogu.
kanallar taranırken denk gelen dizidir.
(bkz: arka sokaklar) bir kere bile izlenmemiştir.
(bkz: lost)

evet ben de lost izlemeyenlerdenim. bence daha havalı. *
(bkz: supernatural)
bazen sadece reklamlarından nefret edildiğinden izlenmeyen dizidir.
lost,prison break,how ı met your mother,ezel,kavak yelleri vs.. diye gider.
o dizi prison break ise çok şey kaçırılmaktadır.