bugün

kalpte oluşan sıcaklık ve deliler gibi haykırmak istemek.
Sudan çıkan balık gibi çırpınmaya sebep olur.
Yavaş yavaş gerçekleştirilmesi güç olan eylemdir. Kim kimi yavaş yavaş terk edebilir ki zaten ? Bak gidiyorum haberin olsun, terk ediyorum bilgine..
Duygu kısmı acıdır ama giden yolunu kalan yerini belirlemiş olur. Çokta şey yapmamak lazım.
Karşı tarafın hazmedemeyeceği bir bok yediyseniz, bi anda terkedilebilirsiniz veya terkedersiniz evet. Şayet bir bok Yemediğinizi düşünüyorsanız bi zahmet aptal olduğunuzu düşünün. Çünkü hiç bir ilişki bir anda durduk yere bitmez. Sinyallerini çakmıştır da sen görememişsindir.
üniversite sınavına bir hafta kala birer yıl arayla iki kere yaşadığım olaydır. tüm aileyi karşıma alıp "hayır, eski sevgilimin yaptığı gibi üniversite sınavıma mani olacak bir şey olmayacak bu sefer" dememin ardından bir ay sonra yatak odasında telefon elimde ayna karşısında bağdaş kurup başımı sol elime bırakıp sallanarak ağladığım zaman geliyor aklıma. "arama, telefonu kapatacağım yoksa" ile uzaklara uzanamayan elim kolum bağlanıyor bu sefer de. sebebini dahi öğrenemiyorum bir gün sonra istanbul'a gelmesini heyecanla beklerken. böyle bir durum işte.
garip.
Terkedilen, terkedilmeyi kendi ister.Bu ölümü bile bile yaşamaktır sadece.
genelde biz erkeklerin maruz kaldığı durumdur.