bugün

arkadaşın eşinde işe yaramış, saç dökülmesini durdurduğunu iddia eden iksirdir. bu örnekten "bayanlarda işe yarıyor ama erkeklerde yaramıyor sokarım lan böyle tedaviye ihtiyacı olan bizleriz kadınlar faydalanıyor" gibi sitemkar çıkışlar yapan arkadaşlara, sarımsak filan öneririm.
bayanlarda da pek işe yaramıyor. saç dökülmesini bir süre durdurduğu söylenebilir. (gerçi ben losyonunu değil yaklaşık bir yıldır şampuanını kullanıyorum) ama bir süre sonra hiç bir şey farketmiyor ve özellikle mevsim dönüşlerinde yoğun dökülmeler yine başlıyor.
erkek tipi saç dökülmelerinde cildiyeci bir arkadaşımın tavsiyesi minoxidil. tam yazılışı böyle olmayabilir. verdiği hastalarda etkili olduğunu, saç çıkardığını söylüyor. ben onun yalancısıyım.
rock fm dinleyicilerinin artık gıcığı olduğu markadır.
bioxcin! saçlarınız dökülmesin!
saçların dökülmemesi için ve sıklaşması için kullanılan tıp alanında üretilmiş ilaç.
işe yaradığını gördüğüm şampuandır. Ayrıca serumuda bulunuyor.
resmi sitesi: http://www.bioxcin.com.tr
(bkz: bioxin saçlarınız dökülmesin)
görsel
şampuanının 3 aylık kullanım sonucu bir boka yaramadığını söyleyebilirim.boşuna alıp kıymayın 32 liranıza..
saç dökülmesine karşı kullanılan ilaç , bunu kullananlara fazla çıkardığı için tüy dökücüde verirlermiş o derece .
(bkz: yuda pilatory)
buram buram bitki kokar.
bildiğin para tuzağı. saç dökülmesini engellemek bir yana daha da çoğaltmaktadır.
Aldıktan sonra sözlükteki yorumları okuyup beni hüsrana uğratan;kullanmaya yeni başlamama rağmen işe yarar gibi olduğunu gördüğüm,kendisinden beklemediğim bir performans sergileyen saç dökülmesine karşı şampuan.ha bir de kokusu çok hoş yahu.
bu aralar feci saçım döküldüğü için anne baskısıyla kullanmaya başladığım, yaklaşık 2 aydır kullandığım ve yine de bi boka yaramadığını gördüğüm şampuan.
hayır hala saç aynı miktarda dökülüyor, öyle saçım falan da çıkmadı.
kutusunda 8 ay diyor, valla bende evliya sabrı yok açıkçası.
serumuyla birlikte kullanılmayınca işe yaramayan dandik ve bitkisel kokulu şampuan markası.
saç dökülmesini azaltan üründür ancak şampuan ve serumu bir arada kullanıldığı takdirde. ve tabi ışık hızıyla etki etmesini beklemeyin 1 seneye yakın düzenlş kullanımda sonuçları çok açık görülür. sabredemem diyorsanız hiçbir yerde sonuç bulamayacaksınız demektir zaten.
Diğer saç çıkardığını söyleyen ürünler gibi safsata olan bir ürün. Hayır iyi reklam yapıp bir güzel ikna ediyorlar milleti. Ama reklam saç çıkarmıyor işte. En iyisi tüm bu para tuzaklarını dinlemeyip, kelliğimiz ile barışmak. Olur böyle şeyler diyip geçmek.
başarı sağladığı söylenen, saç dökülmesini durdurun karışım.
bioblas kadar çabuk ve iyi bir etki göstermeyen şey. bioblası kullandım önce, baya etkisi oldu. sonra dedim ki, demek ki bu şeyler bende işe yarıyor, daha pahalı olanını kullanırsam daha iyi olur. demeseymişim de bayılmasaymışım 36 tl o şeye. yine eskiye nazaran daha az dökülüyor saçlarım ama bioblasınki kadar güçlü bir etkisi yok. demem o ki: head and shoulder<bioxcin<bioblas. aha bu da olayın matematik formülü.*
kampanyaya giren 3 paketine 54lira bayılıp, işe yaramasını ümit ettiğim şampuandır.
Kullanmaya başlayalı henüz 3 hafta olmasına rağmen aşırı kaşıntı ve kepek yapan şampuan.
müşteri hizmetleri bunun ürüne yeni başladığımdan kaynaklandığını söyledi.
Kullanmayınız.
kafaya sürülmemesi gereken para tuzağı...
samanyolu tv, kanal 7 gibi televizyon kanallarında reklamı sıkça dönen ürün.
Allah kullandırmayı nasip etmesin dediğin şampuan. * bugün almış bulunup etkisini ilerleyen günlerde göreceğim. yalnız yavaş yavaş saç çıkmaya başladı bile. *
kullandığınız şampuanın etkisini anlayabilmek için kırk beş gün denemelisiniz. ben kullandım iki ay oldu ve gayet memnunum. dökülme çok azaldı.