bugün

Hepsi.

Başka markete gitmem.
Bim'in ürünlerinde 10 sene öncesinin kalitesi yok gibi geliyor, bu yüzden bim sıralamada en sonda benim için.
A101 ve şok arasında ise pek kayda değer bir fark yok aslında. Üniversitenin ilk yılında, kaldığım evin altında şok vardı. oradan kalan bir alışkanlık. Halen çoğunlukla şok'u tercih ederim.
kesinlikle önce bim.
bim'in eskiden gittiğimiz mahalle bakkalı gibi sıcak bir havası var ,
a101 e girince soğuk sevimsiz bir hava hissediyorum . ürün çeşidi az.
şok ise migros/carrefour havası yaratıyor. gez ama alma diyor.
bimin bunlardan tek üstün yani raflardaki fiyatın kasada aynı olmasi.digerlerinde hep bir kargaşa,indirim bitmiş galiba muhabbeti.
üçü de bir altun market etmez.
migros siker atar.
Bim her zaman daha önde. Evet.
migros vs diğerleri.
şok un kapısının önünden bile geçmem.
Çevremde migros ve benzer lüks market olmadığı için bu marketleri tercih ediyorum. Önceliğim şok market. Mis yoğurt güzel dost yoğurda göre. 30'lu yumurta dün aldım 23 liraydı kahvaltıcı marketlerde daha pahalı, ama 5 kiloluk una 23 mü 25 mi ne para ödedim zam yapmışlar eskiden o kadar pahalı değildi.
Bim alır her türlü.simbat kuruyemiş,dost yoğurt ayran favorilerim.
macrocenter

ithal ve taze urunlerin adresi.
Vs alır.
Dondurma bimden alınmaz,
Temel ihtiyaç şoktan alınmaz,
Dondurulmuş ürün a101 den alınmaz.
şok> a- 101> bim.
süt ve yoğurttan başka bimden bir şey alınmaz.
Migros, Carrefour varken asla tercih etmediğim, tercih de etmeyeceğim dandik marketler.
a101 tarihi geçmiş ürünleri rafa koyup satmaya çalışıyor.
hepsi bitti artık büyük marketler daha ucuz.
A101'de bazen geçerliliği bitmiş fiyatlara denk geliyorum. Şark kurnazlığı bildiğin.
Şok> A- 101> Bim.
Son bir yıldır Carrefour migros gibi "pahalı" marketlerden farkı kalmayan
Yolunacak çok kaz var felsefesiyle hareket eden 3 market...

Hatta Carrefourda daha Uygun ve çok çeşit var..
bu üçlü arasından ben şokçuyum arkadaş. hem ürünleri diğer ikisine göre daha kaliteli, hem de bana daha sempatik geliyor.
üç harflilerdir.
A101 kadar boktan bir market yok ne zaman girsem ürünlerin tarihi geçmiş yada bir iki güne geçmek üzere oluyor. Şok içlerinde kesinlikle en iyisi ama o da isimden kaybediyor sanki daha havalı bir isim bulsa iyi olur. Bim de eh işte fena değil.
tartışmasız bim. sonra a101 ardından da şok gelir. en pahalısı şok.