teknolojiden habersiz kişinin ortaya attığı ultra çılgın yalan.. sizin mobil dediğiniz platforma masa üstü pc de program yazılıp piyasaya salınıyor.. içeriği okumadım yüzdeyüz mobil falan denmiştir.. pc nin devri bitmedi kardeşler sadece mobil de ek olarak yaygınlaştı..
yalandır efendim, projeler çizimler vb. programlar için gereklidir. o bahsi geçen word dokumanları. akıllı telefondan okunabilinir ama hazırlamak ölüm olur. bu küçük bir örnek. bitmedi yani rahatlayabilirsiniz.
bilgisayar'dan girilmiş tespit.
yamulmuyorsam.*
10 yıldır duyuyoruz. sen göt kadar telefonundan crysis 3 ü nasıl oynayacaksın? senin ps4 fiyatına alınan ekran kartının verdiği cinsel seks yapılırkenki boşalma hazzına benzeyen görüntüyü ne yapacaksın?
(bkz: cahillik)
saçmalık. bana render yapan 600 tl'lik telefon getirin domalayım da sikin.

bana java üzerinden android uygulama yazın telefonla, domalayım da sikin.

bana asp ile güvenlikli ve panelli site yapın telefonla, domalayım da sikin.

hadi bekliyorum.
Bilgisayar dışındaki cihazların işletim sistemleri, bilgisayar dışında bir cihazda kodlanmadığı sürece bu devir bitmez.
Ne yani, sosyal medya serverları 600 tl lik mobil cihazlar üzerinden mi dünyaya dağıtım yapıyor?!?
bilgisayarı sadece sözlük ve sosyal ağlara girmek için kullanan yazar tespiti. akıllı telefon varken, yana döne bilgisayar arıyordum. şimdiler akıllı telefonum yok ama hiç aramıyorum.

bilgisayarla yapılabilecek şeylerin gerçekten sınırı yok. telefonla en fazla twit atarsın ya da note 3 de tweety çizersin.
general mobile discover'ında bir çeşit bilgisayar olduğunu unutmuş insan söylemidir. ben elektronik mühendisliği öğrencisiyim. aradaki fark nano teknoloji kullanım oranıdır. masaüstü ve laptoplarda nano teknoloji cep telefonlarımıza oranla daha az kullanılır bu nedenle daha az maliyetle daha büyük bilgisayarlar, daha fazla maliyet ile daha küçük bilgisayarlar üretilir. teknoloji pahalı ne yaparsın. bu arada nano teknoloji 'ninde ne demek olduğunu bilmek gerekir. söz edilen herşey telefon özel ismi verilmiş cep bilgisayarlarıylada yapılabilir evet. sadece gerekli işletim sistemleri yüklenmeli. cd okuma gibi şeyler yapılamaz ki onlarda çağımızın gerisinde kalmış teknolojiler zaten.