bugün

entry'ler (272)

türkiye nin gelişmeyen yönleri

sistemsel bir hata falanmı var? yoksa matriks de delikmi açıldı?

dejavu?

bu başlığa hepsini okudum boşaldım vs vs li attığım entiri başka yerde çıktı. deliriyormuyum?

türkiye de gelişmeyen yönleri

şitandart cehape zihniyetinin yüce hükümetimize çamur atma girişimidir başkada bişey değildir.

not: yazının tamamını okudum. boşaldım.

orgazm

rus edebiyatında ve sümer dilinde organizma da denen cinsel seks sonrası patlama şeysidir.

istanbul da otobüslerde bedava internet dönemi

otobüse binmeyenlerin otobüse binecekleri ve otobüse önceden de binenlerin uygulama başladıktan sonra uygulamayı başlatanın mübarek annesine küfür edebileceği entiridir.

23 yaşında 177 boyunda sarışın türk kızı

kafası balta ile kesilenlerin, bıçaklarla kafası kesilenlerin üzerine bomba bağlayıp sivil otobüslerini havaya uçuranlar genelde ya araplardır yada arapça konuşanlardır.

araplar dandiktir aq işte kabul edin. ondan arabın araba üstünlüğü ancak takva ile olur denmiştir. adam kendi ırkını biliyordu çünkü!

düşünsenize peygamber alman olsaydı! istediği gibi üstün ırkız diyebilirdi.

demedi

türkiye de yolun ortasında öpüşmek

yorganın altında öpüşülmesi en iyi olanıdır.

bu fantezi için falan değildir, kültürel değerlerimiz bize bunu söylemektedir. girin yorganın altına ossuruyormusunuz sıçıyormusunuz zikişiyormusunuz naparsanız yapın ancak gizli yapın ki. milletimizin pamuk ipliğine bağlı olan dini imanı zarar görmesin. aman dikkat edin.

üniversite kızları seks işçisidir

onu bunu bilmem ancak benim seve seve karşı cins için seks işçisi olmaya hazır olduğum durumdur.

içinde 150 hacı olan uçağın türbülansa girmesi

gecenin yarısı cep telefonundan okurken gözlerimin yaşarması sonucu hemen koşup pc yi açmama sebep olan entiridir.

ne yazıkki bu memlekette türbülansın ne ''olmadığını'' bilen arkadaşlarımız olmasıda muhtemeldir! sırf sözlüğe katkım olsun diye kısaca türbülansın ne olduğunu açıklayacağım ki öncelikle sözlükte sonrasında ise yurdumuzda sonrasında ise dünyada cahil cüheyla hayvan oğlu hayvan kalmasın!

efendim türbülans: içinde 150 hacının ve bir kafir türk mühendizin olduğu uçağa yüce rabbimiz tarafından yapılan küçük bir şakadan ibarettir. türbülanslar genelde kafirlerin uçtuğu uçaklara yapılır, örneğin o uçakta ki kafir türk mühendiz olmasaydı hayatta türbülansa girilmezdi.

kıssadan hisse: türbülans bahane hacular şahane

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

gec kalmayacaksin arkadas hic biseye kimseye gec kalmayacaksin. siktimin zamanini geriye alamiyorsun.

parasız olduğu halde kıza çıkma teklifi eden erkek

su dunyada parasizlarinda siki tassagi oldugu gercegidir. ve onlarda vurusmalidirlar.

sözlük yazarlarından aforizmalar

otobuste tam onumde oturan hatuna vurasim var. ancak ortam musait degil.

e2 ve cnbc e yi izleyen insanlar

24 saat e2 izliyorum 24 saat cnbce izliyorum 31 yasindayim hala gelip bu entiriye cvp yaziyorum. entirisidir.

namaz kılarken ölmek

firavunda secde ederken olmustur, ampiri kukularim!

ancak guzel olumdur namazdayken olmek, boktan bi adam olsaniz bile malezyadan turkiyeye naminiz yurur. diye aciklanasi entiridir.

tebrik ederim mubarek.

bir aşiretin kurduğu devletin torunuyum demek

aq osmanliyi asiret kurduda finlandiyayi norveci kim kurdu diyebilecegim deli sacmasi entiridir.

amina koyyim amerikayi da avrupadan kacan somurgeci istilacilar kurmustur.

yani asiret gene iyi yarragım seni.

bana başkanı bağlayın

amerikan filmlerinin tehlikenin cok buyuk oldugunu bu isi cozse cozse amerikan baskani cozer durumudur. tehlike buyuktur cok hemde.

gündüz clark kent gece süperman olmak

2013 yilinda alt kimlik ust kimlik tartismasi yapmanin alemi yok diye dusundugum entiridir. clark kent kürt superman türktur amina koyyim diyip olayi bitiririm.

atatürk vs tayyip

ataturk millilestirmistir.

reco ise ne cok malimiz varmis sat sat bitmiyor demistir.

ataturk 7 duvele meydan okumus her acidan tukenmis bir milleti ayaklandirmis tekrar hayallerinin pesinde kosmalarini saglamistir.

reco ise memleketi 11 yilda 1980 lerden daha feci kamplastirmistir. memleketi bolmustur. bknz bu persembe gunu diyarbakirda acilislar yapacak olup onur konugu ise barzani olacaktir. ayni reconun gecen seneki kongresinde ayni amin oglu turkiye seninle gurur duyuyor diye alkislanmistir.

recep yabanci parasiyla artistlik yapmaya kalktigindan herseferinde got gibi oturmustur. son zavalliligi misir dir.

liste okadar uzatilirki reco icin mideniz kaldirmaz.

son kertede egemenlerin yerli isbirlikcisi noldugu belirsiz turkluk dusmani biriyle ataturku mukayese etmek ancak bunu kafasinda canlandirmak ve inanmak ve savunmak ancak orospu dogurduklarinin isidir.

bir insan nasıl diktatör olur

%51 lik oy potansiyelin cahilse 11 yil icinde dunyanin her yerinde rahatlikla olabilirsiniz.

mini etek giyen kızına karışmayan godoş baba

daha ne istiyorsun abaza kopek! dedigim anal seksten dogmus yazarin ziriltisi.

redhack i bir sikim sanan ergen

emniyet boyle dusunmuyor dedigim yobaz itin tekinin ziriltisidir.

ankara emniyetinin muhbirlik belgelerini hatirlayan varmi?