bugün

insanı buhranlara sokan durumdur. ne alacağınızı bilmiyorsanız yahut karar vermediyseniz sıkıntıya düşmeniz kesindir. işlemci ne olsun, anakart ne olsun, işlemci anakart ile uyumlu mu? sonra ekran kartı ne olsun ram 2 parça mı yoksa tek parça mı olsun. insanın tam anlamıyla kafası karışmaktadır. kararsızlık insanın canını sıkabilir.
isin kurdu olmus insan icin gayet eglenceli alisveristir. fakat bilgisayardan hic anlamiyosa kesin düdüklenir. en dandik markalari hatta kullanilmis olanlari bile iteleyiverirler. **
isin en cins tarafi ise, siz bilgisayari alirsiniz daha eve gelmeden ayni paraya bi yeni modelinin cikmis olmasidir.
not: daha eve gelmeden kismina cok takilma o, "bir hafta sonrasini da temsil edebilir"
demek istemiste olabilir burada yazar.
asosyal olmaya ilk adımdır.
üstünden 3 ay geçtikten sonra "mq ben şu kadara aldım şimdi bu kadara satıyolar bee" deme sebebidir.
çok stresli bir işe adımı atmak demektir. almadan önce bir sürü araştırma yapacaksın, iyisini seçeceksin sonra alacaksın. o bir şey değil de bilgisayarını gören salağın birisi gelecek "kazık yemişsin hacı geçen kuzenim aldı yarı fiyatına performansı ikiye katlar" diyecek kavga dövüş çıkacak.* * *
bana yakın bir yerde ikici el masaüstü varmış, feyzbukta gördüm. ihtiyacım yok ama bir şekilde görseldeki masaüstüne karşı bir şeyh ler hissettim.

bilgi saray dan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi, özellikler nasıl?

görsel
ne için kullanılacağı bilinirse kolay bir eylem.
fiyat performans olayı en fazla burada çalşır.
açıp bakmam lazım.
dolar böyle uçarken alması hayal olan ve fiyat performans olarak kıyaslandığında yetersiz kalan cihazdır.
öncesinde bir bilgisayar mühendisi ile görüşmenizi ve bilgisayardan beklentilerinizi dile getirmenizi tavsiye ederim.
ben seviyorum 7 yıllık bilgisayarımı, bir tek bataryası zayıfladı şarzı uzun süre dayanmıyor onu da değiştirsek zımba gibi olur kalp kalp.
En paspal bilgisayar şu an 5.000 tl civarında, bu devirde Parası olan hayatını yaşaya biliyor.
950 lira büpçem var, biraz zorlarsam 2 bin lira yapabilirim. bu paraya ne alabilirim sizce?
bilgisayarı ne amçla kullanacağına bağlı. oyun? internet? film? vb.
kanka o paraya bir mausped alabilirsin ancak.