1. 0.
  bilgisayar yazlım,donanım ve web dizayn konusunda son 5 yıldır türkiyenin en iyi lisans sahibi kurstur.
  ... karpuzkabugu
 2. 1.
  (bkz: bilge adam)
  ... fowler
 3. 2.
  Microsoft eğitimlerini en pahalı veren yegane eğitim merkezi.Süper dizayn edilmiş eğitim sınıfları kapısından girince nere geldim ben dedirtecek şubeleriyle her an sabırla sizi dinleyecek eğitmenlere sahip eğitim kuruluşudur,herşeyinizle ilgilenirler ben eğitim alırken anket yapılıyordu ankete şöyle bi anektot düşmüştüm:Bu anketi her ay bize doldurtuyorsunuz ama okunuyor mu merak ettim ben bunu okuyan kişiyle görüşmek isterim ertesi akşam şube müdürü derse geldi bir arkadaş beni çağırmış dedi.Kaynaklarını iyi kullanıp gerekli şekilde çalışırsanız eğitim bittiğinde sizi iyi mevkilere getirecek piyasanın en iyi yeridir çok para vermiştim eğitimlere ama 4ayda çıkardım o parayı.
  Bi de pazarlık mutlaka yapın aynı eğitimi aynı sınıfta alıpta farklı fiyatlara kayıt edilenler gördüm.
  -1 ... el mariachi
 4. 3.
  içerisinde psikolojik bunalımda ve kronik vakka olan bir hoca mevcuttur.
  ... chaoss
 5. 4.
  kapısından içeri adım attıldığında sizi farklı bir dünyanın beklediği algısı yaratılır hep. teknolojinin bokunu çıkartmışcasına dizayn edilmiş derslikler ve müşteri memnuniyeti esastır ilkesinden yola çıkılarak işe alınmış fidan boylu hatunlar. kariyer eğitimini tamamladıktan sonra sertifikalı işsiz olarak gündelik yaşamınıza geri dönersiniz.
  1 ... tavushavasi
 6. 5.
  yeni adı (bkz: Bilge Adam Bilgi Teknolojileri akademisi) olmuştur. gittikçe kurumsallaşmaya gitmektedir, yakın bir zaman sonra üniversite olacağı soylenmektedir. olursa bilgisayar mühendisleri için gayet ideal olur.
  ... tikycan
 7. 6.
  birçok ümitle başlanılan ben bunu yaparım gazıyla bilgisayarın başına geçilen daha sonra bu zormuş be abi ben işime doneyım denilen eğitimi veren kuruluş...
  ... serkosekos
 8. 7.
  kaliteyi düşürdükçe düşürmüş kurumdur.
  ... strategy
 9. 8.
  gereksiz bir pahalılık. acı yanı ödedikten sonra farkına varmak.
  ... sadeli34
 10. 9.
  Ofis programlari programina kaydolup hic girmeden dondurdugum hatta adini dahi unuttugum kurum.

  Kredi kartinin her ekstre doneminde 500 tl ile hem kendini hatirlatir hemde bana tebessum ettirir ve ic ses soyler: kafana sicam diye.

  Bir de acayip motor hatunlar kayit islerini yurutur. Masaya oturdugunda reinanin locasi mi la bura dersin, dersin yani ustad o bicim fenalar. Oyle iste bizde yazildik *
  ... king of kings