bugün

(bkz: neyle girsinler mahmutla mı girsinler)
kuşadası'nda büyüdüm, hadi 9 senedir bülük oynasın, hiç bi kız da "ey yardımsever abaza türk erkeği gel bana yardım et önce kısa bir iletişim kurar akşamda yatışa geçeriz" demedi mnakki. hayır, çok da çirkin bi' insan da değilim. *

tanım: normal olanı yapak kızlardır. ilk tanımdaki gibi bir bir amaçları yoktur. ayrıca ilk tanımı yapan adamın hiç anası, bacısı, yakın arkadaşı yok mu, merak ediyorum.
hem doğal can simitleri taşıyıp hem de bikini ile denize giren versiyonları gerçek anlamda görsel kirlilik yaratmaktadır.
denize giren uzaylı görünümünde tesettür deniz kıyafetleri ile ortada gezinen yaratıklar plajların, denizlerin asıl görselliğini bozarken olsa olsa özgürlük savaşçısı diye tabir edilecek normal kızlardır...
(bkz: mayo ile denize giren kızlar)
eğerki şişko da değiller ise en güzelini yapan kızlardır.
2 adet bacak ve 2 adet kola sahiptirler. *

bacakları, faz açısı birbirinin tam zıttı olacak şekilde basit sarkaç prensibi gereğince çırpmak suretiyle kullanırlar. kolları ise dairesel bir hareketle çevirirler. bu 2 hareket çeşiti onlara bir ivme ve dolayısıyla su içerisinde bir hareket kabiliyeti kazandırır. * *

bikini ise suyun sürtünme direncini minimuma indirgeyecek bir aksesuar olmakla birlikte bayanlara oldukça yakışır.
bikini plajda giyildiğinden dolayı gayet normal kızlardır. bikini giymelerinin altında başka neden arayan varsa o kişi abazanın önde gidenidir. sonuçta denize kotla girecek halimiz yok ya?
ne yazık ki heykelden ve ağaçtan tahrik olabilen yaratıkların yaşadığı bir coğrafyada polis koruması altında dolaşması gereken kızlardır.
edit: imla
orasini, burasini, hatta cinsel organinin hatlarini gösterme merakini gidermek icin, yazin gelmesini iple ceken kadinsi.
aslında denize girmekle de hata yapan kızlardır bunlar. sokağa dahi çıkmasın kızlar, hatta ölsünler de ama bir adam sapıksa ölü sevicilik diye bir kavram da vardı değil mi?
sahilde kızlar bikini diye bir şey giyiyormuş,
aa bacak.
hayatında boyunca yapabileceği en normal şeylerden birini yapan kızlardır.
(bkz: bikini ile sözlüğe giren kızlar)
(bkz: bikini ile recep e giren kızlar)
**
(bkz: bikini giyen türbanlı)
polemikçiler şöyle buyursun.
dandik düz insan tanımı: son derece hoş kızlardır.
vücudunu sergileyen tiplerdir. diyeceksiniz şimdi yobazmısın sen bunu yobazlık denirse yobazım hanginiz izin verir kızınıza veya karınıza bikini giydirmek. başkaları giysin biz bakalım ama bizimkiler giyip de kimse bakmasın yoksa ayar olurum ben. bu felsefe olduğu sürece bu konuları daha çok konuşuruz. sonra kimse çıkıp bu beni tahrik ediyo demesin kızlar zaten siz bikini giyerek zaten adamın salyalarını akıtmışsın volkan patlama aşamasın da dikkat ediceksin giyinmene.
bikini denen icadı kullanarak yüzen ilginç varlıklardır, evet çok ilginç!

kendi adıma konuşuyom bak. sevmem ben bikiniyle denize giren kızları lakin hiçbir zaman cinsel açlıklarından dolayı bunu yaptıklarını düşünmedim. hani rahattır, ne bileyim taşaklar havadardır falan, var mı lan sizde ha var mı? hiç bikinili kız götürmediğim için bilmiyorum ben, haşemalı yakaladım ben. neyse. çok ilginç bunlar anam, bikiniyle clop clop dalmalar falan.
yapması gerekeni yapmış kızlardır. yoksa ulan hiç denize çıplak girilir mi? her yerin bir kıyafeti var!
kişinin sapkınlığı ile doğru orantılı önermedir. kızlar haşema ile bile girse denize, buraya sapkınımsı tuhaf şeyler yazar, hastalıklı beyinleriyle.
coğrafya insanının iğrençliğini bir kez daha görmemize sebep olan kızlardır. anamdır, bacımdır, sevgilimdir.

bunu düşünecek, bu durumdan dahi tahrik olacak, bu durumdan rahatsızlık duyacak insanlara sesleniyorum; o inandığınız tanrı keşke olsaydı da sizin belanızı verseydi. hee ama olsaydı da vermezdi, onun kitabına ters olurdu, siz de en güzel inananları olurdunuz. cahil pislikler...
altına abazaca yorumların yazılmasıyla tartışma yaratan konu tipidir.
okula kıyafetle gidip pijamayla yatan kız çeşididir yani gayet normal bir şeydir.
o bile çok çıplak girsinler artık..
insanlar birbirlerini giydikleri şey dolayısıyla nasıl yargılıyorlar inanamadım... bu hanım kızımız taksimde bikiniyle gezse hak verebilirim ancak her normal insan gibi deniz, havuz gibi mekanlar için üretilmiş olan bir kıyafeti o ortamlarda giydiği için sapık derseniz ki baştaki yazarımız demiş. o zaman bende derim ki bu kızları böyle gören gözüne öyle algılayan beynine bi yerde hata olduğunu ve takrar denemesini söyle . uğraşma böyle boş düşüncelerle.