bugün

Hayır ya ben inanmak istemiyorum. Benim gözümde 36,5 platin sarı minyon bir çıtır canlanmıştı.
görsel
görsel

Pazar sabahı spora giderken de böyle.
Bir avukata ait sakallardır.

Avukatlar tehlikeli olur çünkü kanunları, tüzükleri bilirler ve sizi mapise tıkabilirler.

kendisiyle asla bir problemim olmadı, olamaz. Bela istemiyorum.
Ne sakalmış arkadaş. Herkes bu anı bekliyormuş sanki. Ben hala zehirlendiğim tavuklu pilavdayım.
lisede sınıftan sakallı bir kız arakadaş vardı ama sevgili değil kanka ayağı.
yanaklarında tek tük kıllar vardı, sakal yani.
vallahi billahi tallahi tokalaşıp yanak yanağa öpüştüğümüzde sakalları batıyordu, acıtıyordu lan.

bu da öyle demek ki.
(bkz: sakallı bebek) 90ları kasıp kavurmuştu bu efsane demekki efsane değilmiş.
Bik bik bayan değil miydi?
görsel
Anlık bik.
Bik lpg imiş.
Çavuşu 2 ay tıraş etmeyince ben swh.
Bik bik hanım başkasinin fotisini kullanmak hiç yakışmiyir size.

Sıkendal !

Ve de ayıp.
bu karının bu sakallı avukat olduğuna beni kimse inandıramaz.
benim adım cafer. boyum 1.10! kilom 25! gözlerimin rengini bilmiyorum. ciguluyi dinlemeyi severim. en sevdiğim yazar manapınarından hasibe'nin ahmet. en sevdiğim futbolcu yenimahalleden abidin'in mehmet. samsun 216 ve parliament'i severim. babamın bir atasözü vardır; sağlığınız için yeni rakı için. kısa boylu ve mavi gözlü kızları severim. tatilimi namazgah dağlarında geçiririm. en sevdiğim araba murat 131. tekno ve kemençeye bayılırım. adım cafer, mekanım yenimahalle, lakabım 35'lik rakı. en sevdiğim hocam ilkokuldaki kenan hocam. en sevdiğim komedyen yenimahalleden maykıl. dayak yemeyi severim, en uyuz olduğum şey tek sıgaramın istenmesi. arnıld çenılda pis işler!
- benim adım cafer, alayınıza gider, korkun bendeeeen!
- senden mi cafer?
- evet benden!
36 numara ayağı olduğuna göre boyu 150 falan herhalde.

Açıklama yapsın.
Sakalı vs boşverin de botlar, on numara.
izmirde bot giyen erzurumda ölür 2 dakika içinde.
botunun altındaki ezilmiş fındık parçası gözümden kaçmadı. masa başı bir iş yaptığını gösteriyor. belli ki yediğine içtiğine dikkat ediyor. formunu korurken oluşan açlık sebebiyle kuruyemiş atıştırıyor.
sakallardan botlara geçiş yaptık buradan devam edelim arkadaşlar. harley botlar da ateş ediyor bik bik hocam ayağında paralansın.

o değilde sağlam bir şeye benziyor. ben böyle bot falan görünce tekme attığı zaman yaratacağı etkiyi hesaplarım hep. 36 numara ama tsubasanın şut çekme tekniği ile

görsel

atılırsa nereden baksan 1 saniyede hedefe ulaşacağını düşünürsek 1,86 newtonluk bir etki yaratıp hedefin gözlerinin boncuk boncuk olup zıbarmasına sebep olabilir.
görsel

Bu arada botun üstten görüntüsü de bu. iyi ki zamanında almışım şimdi 3 katı oldu.
Bik bik istediği kadar cüppeli foto atsin , benim beynim onu bir kere orta yaş kadin olarak kaydetmiş, dönüş yok. Gözümde canlanan bik bik 155, 1.60 boylarinda saclar hafif kivircik , boyali , balik etli , eli becerikli bir tip. O pilavi bir erkek yapamaz.
görsel

Senin için sildim altını.
görsel

37 değil 36.
entellektüel sakallardır.

görsel

bik bik abimiz diyeceksiniz.
görsel

Böyledir.