bugün

oldukça cüretkar..
Bir sıçrar iki sıçrar kaçarsın da bir gün bir yerde domaltırlar bacım dikkat et, gugıldan twitterden facebooktan onun bunun fotoğraflarını toplayıp paylaşıp sonra göt korkusundan kaçar ayak silik istemek çok tatlı bir şam şeytanlığı afferin devam et. Pislik.

Trollüğün de bir değeri vardı eskiden artık şerefi onuru da kalmadı.
Silik yemesi Rimella olduğu anlaşıldığındandır. Ve tabiki aşna fişneleri ortaya döküleceği içindir.. Eheheh çok eğleniyorum ben ya. *

Edit: insan az akıllanır.
Daha yeni silinmiş..
Bihter gönültaş adlı bir kadının fotoğraflarını twitterdan facebooktan toplayıp paylaşan gerizekalı,

Fotoğrflardaki kız da 1995li ve hukuk okuyormuş, hukuki yollara baş vuracakmış, hadi canım geçmiş olsun, gerçi çaylaksın ama, ulaşır artık sana.
üçüncü köprüyü keşke dişlerinin arasına yapsalarmış, istanbul beklerdi diye düşündüğüm yazar.
herkesin yüklendiği yazar. neden yükleniliyor acaba kendisine? birisi bana anlatsa da ben de yüklensem. *
ilgi meraklısı yazar.

Biriniz sevin şunu da kafamızı dinleyelim.
vurun! daha ölmedi görsel
Tamam güzel kız kabul etmek lazım tabi kendisi ise.
Benimle ilgili çok şey bilen yazar. Muhtemelen birinin fakei.
psikolojik sorunlari oldugunu dusundugum guzel olmayan seksiligi hakkinda bisey bilmedigim yazar.
Kız olmayan yazar.

ispatlamak istiyorsan Olur yabi götüne de yazabilirsin. Domalarak şöyle. Oooğğğhh! Yapmayacak zaten beyler. Başkasının fotoğrafını paylaşan bir çirkin bu. ya da harun abidir kim bilir. uzak durun.
Bihter gönültaş, msj atalım bakalım kendisi miymiş?
Kendini pazarlayarak 31 malzemesi olmayı seven avrattır.

Eğer gerçekten resimdeki o ise birde nickini bir kağıda yazıp fotoğraf paylaşsında inanalım.
(bkz: Kezban)

Egolarını tatmin etmeye gelmiştir.
Rimella nın feyklerinden biridir iplemeyin.

Edit:rimellaymış netleşti.
olum şöyle kezbanlara prim vermeyin istediği ilgiyi alamayınca zaten çekip gider. yazmayın lan, gider olum sakin.
bir kezban olarak bizleri götoş ilan etmiş değişik.
sözlüğe fotoğraf atıp ilgi çekmeye çalışan ilgi fakiri kezban..
hayat bu deyil'in ablukasına alınmış yazar. güldüm lan. adam nası yardırıyor.
Dişlek olan dişi. Önüne geleni dişlemesini diliyorum.
güldüren yazar.
bildiğin resmini koymuş ya la bu ne özgüven arkadaş sen bu tarz benime falan git bence. liseyi bitirince tabi.
Fotolardaki şahsın bu paylaşımlardan haberi olursa canın yanar valla. 250 gramın olsa dahi kurtulamazsın, yazarı.
(bkz: troll)