bugün

4.nesil yazar, modlar tarafından başlığı silinerek karşılanmıştır. * *
ruslara hasta tikkylere düşman entryleriyle dikkat çeken aynı zamanda sınıf arkadaşım olan, sözlüğe kısa sürede benden daha iyi adapte olup düşüncelerini eksik etmeyen,çok da inekleyen bir öğrenci olmasa da sınavından asla 100 alınamayan bir hocanın dersinden rahatlıkla 100 almış, sözeli kuvvetli ama dil bilgisi zayıf *,sohbeti güzel hacettepe myo mağduru yazar.
dördüncü nesil başlık araklama makinesi. evet. lan.
deniz gezmis'i , dursun önkuzu * ile kıyaslayacak kadar saf birisi..

deniz polis öldürmüş felan,yasın kac abi senin ? 14 mü ? catlılarlamı büyüdün sende..

reislerin bunumu ögretti sana ? catlıyı kahraman olrak görmenimi kah keh kuh.

gülüyorum , kahpe dünyanın , şovenist cocuklari..

edit ;

--spoiler--
*biri mevcut sistemi yıkmaya çalıştığından daracağını boyladı. önkuzu şerefsizlerce ciğerine hava basılarak işkenceyle öldürüldü.
--spoiler--

bu tanıma görede arkadaş süleyman demirel'in despot ve amerikan usakligini desteklemektedir.alkışlar kendisine..

nasıl diyolardı ? 3o kupona alınmadı bu vatan .
Evvelden beri aynı okulda okuduğum, kaslarıyla tüylerimi ürperten fakat bir o kadar da sıcak kucaklayan, sempatik, fedakar, milliyetçi ve humyocu* yazar.
sürekli yazarlık-çaylaklık arasında mekik dokuyan...yazarlıktan çaylaklığa geçmekten nefret etse bile lafını sakınmayan çaylakyazarımızdır.her ne kadar başkalarına, kullandığı türkçeyle çaylaklığını belli ediyor türünden şeyler dese bile kendisinin de dahi anlamına gelen -de leri ayrı yazmadığı da olmuştur.aynı zamanda sözel sınavlardan iyi notlar koparmayı başarmış sınıf arkadaşımdır.kendisine o güzel ingilizcesiyle ingilizce dersinden muafiyetler diliyorum.
(bkz: #2828120) entry'si ile nasıl bir insan olduğunu gözler önüne seren gaz beyaz türk kardeşimiz.
şanslı yazar arkadaşlarımızdan bir tanesi.
sebebi ise.
büyük üstad atsızla aynı gün dünyaya gelmesidir.
tanrı bunu herkese nasip etmez.
lakin bu türkçü arkadaşımıza nasip etmiş.
başkalarına bok atmayı marifet zanneden nacizane faşist yazarlarımızdan ön plana çıkmak için can atan bir yazarımız.
an itibariyle kafayı bana takmış faşist kardeşimiz.
kimilerince milliyetçi kimilerince faşist kimilerince de gözünü budaktan sakınmayan bir yazar olarak tanımlanan, *meslektaş sözlük yazarı. *
sözlükteki ırkçı yazarlardan.
sözlük moderasyonun kendisini sadece izlemesini şaşkınlıkla izlediğim yazardır. hani ırkçılık evrensel bir suç olmasa, ırkçılığa doğrudan ya da dolaylı olarak destek olan kişi ve kurumlar hakkında geciktirilmeksizin hukuki işlem başlatıldığını bilmesek, tamam deyip geçeceğim de, olmuyor işte. iyi seyirler efendim.
türk milliyetçiliği yapması için, ilk önce türkçe öğrenmesi gereken taze ırkçı yazardır.

(bkz: direk değil direkt)
direkt mi yoksa direct mi diye sormak istediğim yazardır? yok hani ikisi de fransızca ve ikisde aynı anlamda olduğu için doğru yazıp yazmaması çok da önemli değildir. ha doğru olan direkt ya da direct yerine "doğrudan" kelimesinin kullanılmasıdır. bir de ayar vereceğim derken ayar alanlar vardır, o kişiler de ayrı bir başlığın konusudur.

(bkz: türkçe değil fransızca)
birkez daha gerçekçiliğin bedelini ödeyen vatansever yazardır.. büyük ihtimalle çok büyük suçlar işlemiştir. mesela; bölücüye bölücü demek, şerefsize şerefsiz demek, vatanına küfür edene mal demek gibi... aslında bunun gibi vatansever yazarları çaylak yapmak çok hafif bir cezadır bunları konak meydanında sallandırmak lazımdır. doğru ya bir adam nasıl vatanına saldıranlara karşı koyabilir? nasıl da bölücülere bölücü diyebilir? bu tüm türkiye de olduğu gibi uludağ sözlüğün moderatörlerine göre de suçtur. susurluk davası sonucu korkut eken vatana hizmetlerinden dolayı yargılananlar içinden en yüksek cezayı almamış mıdır?...
o değil de bu adam aşağı yukarı 8-9 gündür çaylak. birilerine göre hata yapmış olabilir ve bunun cezasını çaylak olarak ödüyor. ama şu da var ki, 3 gün önce çaylak cezasına çarptırılanların bugün yazar olduğunu gördüm, şahsen ceza veren erkin objektifliğinden şüphe duymaya başladım! "bu kişi sözlükte tek başına olmasının cezasını mı çekiyor acaba?" sorusu gelmiyor değil aklıma ve o zaman bunun adı da çifte standart oluyor.
sözlükteki adil moderasyon'un gazabına uğrayan yazar kişisi. Herkes kendi görüşlerini yazıyor. o zaman diğer "kişiler"(!) de görüşlerini, düşüncelerini yazmasın; bölücülük yapmasın. ya da hepsi bir şekilde engellensin ve sadece tanıma dayalı(!) olsun. (bkz: el salla el salla moderasyon el salla) * * * * * *
günlerdir sözlükte eleştirdiğimiz youtube'a erişim yasağına benzer mantıkla yazarlarına yaptırım uygulayan moderasyonun çaylak yaptığı yazarlardan sadece birisi.
kimler oldukları artık herkes tarafından bilinen birkaç sanal alem teröristinin pkk denen adi örgütün propagandasını yapmasına tepki göstermek yasak, yazara hakaret vs vs diye moderatör notları geliyor ve çaylak oluyoruz. bu tecrübeyle sabit. ama benim anlamadığım hakaretin ve buna müteakip verilen cezaların neye göre belirlendiği. şunun bir tarifesi yayınlansa da biz de ordan hangi cevap kaç gün çaylaklığa geliyor bakıp ona göre yazsak.

küfür diyeceksiniz onun için çaylak oluyor diyeceksiniz ama en azından benim çaylaklığıma sebeb olan kelimenin kat be kat fazlaları, kişilik haklarını ihlal eden yazılar sözlük veritabanında hala durmakta.

adalet, herkes için.
ülkeye ve millete küfür etmekten başka marifetleri olmayanlar şu anda yazarken kendisi halen çaylak olan yazar...
(bkz: adalet herkes için)
kürt milleti başlığına yazdığım entry yazarımızı çok sinirlendirmiş olacak ki beni ankaradaki zirveye davet eden yazar. muhtemelen yanındaki küçük faşistçiklerle birlikte elinde satırla bekliyor olacaktır. ankaraya gelemediğim için üzgün olduğumu belirtir kendisine grup yorumdan dağlara gel dağlara adlı marşı hediye ediyorum.
ozan arif sevgisiyle dikkat çekmiş yazar. selam olsun.
Feci şekilde nihal atsız klonudur.
dikkat edilmesi gereken yazar. zira öyle konuşuyormuş ki dayanamayıp kan kusuyormuşsunuz karşısında. sebebini kürt bilim adamları araştırıyor. buldukları anda aydınlatacam seni sözlük merak etme.
Açtığı başlıkla aynı üniversitede olduğum kanısına vardığım yazardır .