bugün

bir albay kemal' in boş yapmak ve ilgi çekmekten başka bir amacı olmayan entrylerine bakıyorum, bir de kendisinin bilgi veren, güzel yorumlara sahip entrylerine bakıyorum ve albay kemal yazarsa bi derdim var dostoyevski' dir demek istiyorum. cidden böyle bir şey var.
Kendisinin dr olduğunu söyleyen kıskanç habis yazar. Cahiliye dönemini iyi biliyormuş.
Ona göre üniversitenin arka kapısından mezun olmak diye bir tabir varmış. Kv pala nin resmini koymuş özenti, hoca yalakasi, karaktersiz sokak kedisi.
Sözlükteki sayılı entelektüel yazarlardan birisi.

Her ne dediyse ben inanırım.
yazılarını beğendiğim bir yazar. kendi halinde yazıp duruyor. devam etsin böyle.
sözlüğe '' milleti sinirlendireyim de eğleneyim '' diye giren şımarıklar ve boş yapıp ilgi çekmek dışında amacı olmayan trollerin aksine bilginin de, kalitenin de hakkını veren, herkese örnek olması gereken pırlanta gibi bir yazardır. bazıları gibi egosu da yok üstelik, mütevazidir. büyük saygı duyuyorum, okumayı çok seviyorum.
hayat adına iyi bir gelecek umudumun azalmaya devam ettiği ve kalbimin beni yarı yolda bırakmaya hazırlandığı bu gecede, bütün sokak köpeklerinin tehlikeli olduğu yönündeki hatalı genellemeyi savunarak beni hem şaşırtmış hem de yaralamış yazar. ilk defa haklı olarak kırıldım kendisine. neyse, en azından diğerlerinin aksine asla üslubunu bozmadı. ölüp gidersem de onu kırdıysam beni bağışlasın.
bugün bir kaç girdisini okudum. gayet okunaklı ve güzel bir türkçe ile kendisini ifade eden bir kardeşimiz. eğitimi nedir kaç yaşındadır bilmiyorum fakat genel kültürü ve türkçeye olan hakimiyeti sayesinde kendini yetiştirmiş güzel bir kardeşimiz olduğu belli. kendisini takdir ve tebrik ediyor hayatına aynı özenle devam etmesini temenni ediyorum.
kardeşim benim.
Müthiş sakin ve dolu yazan elit ve entelektüel yazar. horatio caine gibi serinkanlı…
Kapanmamış davasının yükünü bir gün omuzlarından atmasını dilediğim kaliteli insan, yazar.
benim de bir derdim var. çözebilecek olan mesaj atsın.
(bkz: makale yazmak/#47072176) güzel tavsiyelerde bulunan değerli yazar. teşekkürler efem. verdiğiniz örnek pek ilginç olmuş, kahkaha attırdı. kalıcı öğrenme budur, ömür boyu unutmam herhalde. gönüllü akademik mentörüm olursanız çok memnun olurum. ahahahah
görsel
herkesin derdi var önemli olan bu dertlerle başa çıkmaya çalışmaktır. eğer derdiniz varsa gelip bana anlatabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.
Wisconsin’ de devriye gezerdi. Boynunda fuları, belindeki kemer kılıfında tabancasıyla suçlu yakalardı. Geceleri uyumaz, viskisinden yudumlar alarak sabaha kadar yürürdü. Arada evsizlerle konuşup şarap döndürür, onlardan bilgi alırdı. Bir saint bernard cinsi köpeği vardı, sürekli yanındaydı. Onun döneminde wisconsin güvenli bir yerdi. Umarım iyidir. iyi adamdır.
Seviyorum ama kimi,
En tatlı birisini,
Nasıl anlatsam sana,
ilk harflere, baksana...

2c den kuresel bildirdi...

Evet
Arada bana ayar verse de analitik zekası, sakinliği, kültürü ile çok sevdiğim ubermensch yazar.
Ne kadar havadan nem kaptığımı bana göstermiş, rahatsız ettiysem özür dilediğim, sözlüğü okumaya değer kılanlar arasında bambaşka bir yeri olan üstat yazar.
Her zaman çok sakin ve dingin olabilen yazardır, ayrıca sözlüğün sayılı entelektüel yazarları arasındadır, uluya değer katmaktadır.
iyi adam yav gerçekten

Benden bile iyi.
Karton toplayan çocuk sen niye böyle oldun acaba la, evlat olsan seni eldivenle severim la, öyle de antipatik bir insansın aq.
Görgülü, bilgili, agır yazarlardan. Her daim mutlu olsun.
Sevdim seni bir kere,
Başkasını sevemem...
Deli diyorlar bana,
Desinler değişemem...

Yes meennnnnn.

Evet
--spoiler--
sevdim seni bir kere,
başkasını sevemem...
deli diyorlar bana,
desinler değişemem...

yes meennnnnn.
--spoiler--

bunu açıklayabilir misiniz, ne bu aşk mı?
Hehhhhhhh!

Lem sen ne zaman döndün başımın belası, ambalaj hatası. Anlatmiyordum bir kaç gündür. Yine mi? Ehehrjrk.

Onu, bi derdim var açıklasın. Puhubajasjsk.

Evet