bugün

Pazartesiye mutlu uyandıran takım *
Sonuç 3-1 güzel maçtı. Her iki takımda güzel oynadı ama tek 1 galip geldi BEŞiKTAŞK Kendisini canı gönülden tebrik ediyorum.
eğer gol yollarındaki problemini çözerse önünde kimse duramaz. beşiktaş'ın süper lig'de sürklase edemeyeceği takım yok, yeter ki pozisyonları gole çevirelim.
bu sene şampiyon olacak takımdır.
Bu gece ceydalara "beşiktaş ağır taştır altında kalırsın" lafını hatırlatmıştır. itibarına uzanan kirli el ve dilleri kesmiştir. Büyük Beşiktaş bu akşam şaibesiz net bir zafere imza atmıştır. Tıpkı ilk yarıdaki esralara haddini bildirmesi gibi.
görsel
Pepe sarı gördü derbiyi kaçırdı olmadı,
Olmayan pozisyonu görüp talisca'ya sarı verip devre dışı bıraktılar olmadı,
Münih maçı üzerinden sosyal medyada moral bozdular olmadı,
Maça 79 cm ofsayt golüyle 1-0 önde başladılar olmadı,
Fernandao taraftarlara adice hareketler yapıp kaos yaratmak istedi olmadı,
Net penaltı es geçildi yine olmadı yine olmadı.

sadece rakibi değil, aynı zamanda tüm olumsuzlukları tüm zorluklarıda yendik.
Dolayısıyla 3-1 sadece bir skor değildir.
Bir ruhun ayağı kalkışıdır!
Asi bir ruhun isyanıdır.
Ben bu reddedişi, bu kabul etmez karakteri bekliyordum.
gereğinden fazla rahattım. Olacakları hissetmiştim.
Çünkü beşiktaş'ın bu baskıya aşırı tepki vereceğinden emindim.

Bize bu keyifli geceyi yaşatan tüm ekibe teşekkür ederim.
şampiyon olamayacak. evinde zaten bir şekilde kazanıyor, deplasmanlarda kayıp bu yıl.
ligdeki ezeli pozisyonu olan 3.lüğe gelebildiği için taraftarlını sevince gark etmiş aşmış kulüp.

zira 4. sıradaki takımla da aynı puandalar.

başakşehir'in istikrarı ile 3.lük de tehlikeye girdiği için endişelidir taraftarı.
Yeter ki isteain bu sene şampiyon olur. Açık ara kadro kalitesi ve teknik direktör kalitesi bariz biçimde bu ligin çok ötesinde. Şampiyonlar ligi kafa karıştırdı, ancak artık lig ve kupa zamanı. Sahaya formasını atsa bu kaliteyle şampiyon olur.
Devlet beslemesi, Mhk nin Korumusı altında olan itlere korku vermiş Büyük spor kulübü.

bayern gelse 10 tane gol yiyecek zırtolar alay ediyorlardı şimdi Sesleri çıkmıyor.
ellerimiz patlasin seni alkislamaktan sen yen makas alalim o rengarek yanaklardan. demis büyük sair michael jackson *
Siz böyle oynayın, şampiyonluğun g.tüne koyayım.
5iktaş.
zor maçları kazanıp anlık olarak havaya giren takım. gider anadolu deplasmanlarında puan kaybeder, şampiyon olamaz. galatasaray'ı yendikten sonra da aynısı olmadı mı? aynen öyle olacak.
şanlı beşiktaş, büyük beşiktaş.

renklilerin babası, anadolu takımlarının abisi beşiktaş.

ne büyüksün beşiktaş, sen vurdukça inliyor her yer, kardeş oluyor tek tek rakipler.
Hakeme rağmen yenmeyi gösteren takımdır. 1 ofsattan gol yemesi 1 penaltısının verilmemesi rakibine 1 kırmızı kart verilmemesine rağmen. Hem rakibini hem hakemleri eze eze kazanmıştır. Herkese basit kazandı gibi geliyor ancak bu beşiktaşa yapılanlar başka takıma yapılsa fark yerdi. Kalite böyle bir şey.

Edit: en büyük örnek fenerbahçe. Ligin belki en dirençli takımı. 8. Dakikada ofsayttan golü o yemiş olsa şu an tarihi bir skor konuşuyor olabilirdik.
hem kedicikleri, hem civcivleri sike sike çoğaltan takım.
ağlamaya devam edin.
fenerbahçe'nin hocasının hatası sonucu fenerbahçe'yi yenip şampiyon olmuş gibi sevinen ve sonra da her platformda sanki her zaman fenerbahçe'yi yeniyormuş gibi mavralar okuyan, eziklik sancısı dışa vurmuş taraftarlara sahip jimnastik kulübü. ulan kimsiniz siz? ne bu havalar? ilk golden sonra ilk yarı boyunca aha anamızı sikecekler modunda izlediniz maçı. takım geri çekilmeseydi bir kez daha rezil edecektik sizi. hiç olmazsa yine gelip tebrik ettik ama siz varoşlar bundan anlamazsınız ki. ne günlere kaldık ya polemiğe girdiğimiz adamlara bak kafayı yiyeceğim ahahah.
ligin en süper efendim ve şerefli ve adam takımı.

lider gs ve başakşehir'in arkasından 3. durumda.
4. ise b. jimn. klb. ile aynı puandaki fb.

3 büyük gs-fb-bşk arkasından artık yavaş yavaş 4. büyük olarak anılan bjk, averaj farkıyla da olsa 3. olduğu için taraftarları çok sevindi bu hafta.

yuppii yuppiii fener'i yendik, 3. olduk; diye coştular.

ne güzel, ne saf ne temiz, ne efendi ne baba hakkılı ve şerefli bir duygu...

5iktaşk...
Ulan ne yarak kafalı çük beyinli sik kırıklarısınız ki kocanızın penisini bir türlü ağzınızdan çıkaramıyorsunuz amkun sütçü beygirleri sizi...

Arkasından ağlayanı çok olan bir sevdadır Beşiktaş.
ekonomik durumu ve takımın yaş ortalamasının aşırı derecede yüksek olması sebebiyle önümüzdeki 5-10 sene içinde sıradan bir lig takımı olması muhtemelen şerefli efendim camia.

vefaspor, beykozspor gibi üst liglerde tutunamayarak bölgesel liglere kadar düşmesi bile muhtemelen aşmış süper ve gedikli 3. camia.
babanız;

görsel
Bu hafta t*r*bz*nspora hunharca döşeyecek olan takım, beline kuvvet kartalım.
1 mart tarihli kar yağışı ile beyaza bürünen güzel ilçe.

bugün maç da var hem kar hem maç şenliği var güzide ilçemizde.