bugün

--spoiler--
taraftarları, tarihin en büyük göt oluşlarından birine imza atmış jimnastik kulübü.
--spoiler--

bu ifadeyi dile getiren adamın dahil olduğu taraftarlar topluluğu bursaspor şampiyon olduğunda kadıköy'de timsah yürüyüşü yapıyordu. göt oluştan bahsettiğ için belirteyim dedim sadece.

bu sarışın yosmaları anlamak gerçekten güç. biri diyor ki hakeme rağmen berabere, öbürü diyor ki beşiktaş balonu patladı. 90 dakika boyunca ezilmiş bir takımın şans golüyle beraberliği kurtarması üzerine söyleniyor ha bu sözler. allah kimseye yosma embesilliği vermesin.
lamı cimi yok. bu sene sarışın yosmalara küsküyü öyle vermiştir ki biri teselliyi vodafone arenada yenilmemekte arıyor, diğeri muslera'nın çalım videolarını izleyip 31 çekiyor. daha ananızı çok sikecek bu takım. acele etmeyin.
2 maç var daha içerde. ayrıca bitik antep ile oynayacağız dışarıda. bursa da. artık şampiyon sayılırız. başakşehir in ise fikstürü çok zor. onlara mucize lazım.
Beşiktaş Barcelona len
Q7 Ronaldo len
Fabri muslera dan iyi len
Aboubakar Rvp yi tokatlar len Diye etrafta Dolaşan Tinerci bir taraftar topluluğuna Sahip Sefil klüp !
Kalan 4 maçı, ligin en leş top oynayan takımlarına karşı olan takımım. Bu takım bu 4 maçtan 10 puan alırsa şampiyondur. Bunu da beceremeyeceksek şampiyonluğu hiç hak etmemişiz demektir zaten amk.
Ben şey fark ettim, beşiktaş'da gol atmak için hırs yok. Tamam kalite belli ama karşında ölü, defansı çökmüş bir fenerbahçe vardı.
Ayrıca fabri bu takımdan gitmeli. O pozisyonda çıkmamalıydı kaleden. Çünkü içerde 3 fenerbahçeli 4 beşiktaşlı vardı. Herkes adamını almıştı. O kalesinde beklemeliydi.
Neyse bakalım neler olacak. Son haftalarda lige heyecan katmak için de bir takım müdaheleler olmuş olabilir.
bir maçta iki golü de kendisi atıp berabere kalmayı adet haline getirmiş takım. fenerli mallar da kalkmış "hehe yenemediniz kiii" diye seviniyor. ulan siz önce kendi takımınızın rezilliğini düşünün. sonra beşiktaşa sallarsınız. beygirler.

ne olursa olsun sevdamız ulan! biz şampiyon olasın diye sevmedik seni!
en büyük rakibi, yine kendisi olan takım. okyanusu geçip, derede boğulmak gibi tuhaf bi huyları var. ayrıca kadrosunun tamamına yakını kiralıktır.

not: sneijderspor
ikide iki yapıp şampiyonluğunu son haftaya girmeden ilan edecek takım. Bu kadar goygoy yeter. O puan farkı bu günler için açıldı. Susun ve yalamaya devam edin.
kızkardeşler şimdi başakşehir'i tutuyor ya, beşiktaş'a saldıracak gücü buluyorlar.
Bir derdim var bin dermana değişmem. Tek aşk..
Bir Galatasaraylı olarak şunu net söylüyorum ki üstüne oynanan takım adamlar 2 puanla lider ve hala şampiyonluğun en büyük adayı. Derbiler böyledir karşıdaki takımın iddiasının kalmaması bile çok etkilemez çünkü büyük takım oyuncuları büyük malları sever daha iyi motive olur. Sanki dün alınan beraberlikle tüm şansları bitmiş gibi bir algı oluşturulması başakşehirin adam dövüp ceza almaması filan bunlar tamamen erdoğanidmanyurdu oldukları içindir. Dünkü maçta kaçınılmaz olan kartları verdi Fırat. Çaresizce istemeden verdi. Asarlar yoksa çarmıha gererler adamı. Her şey her şey senin için dualarım eyyamlarım dedi fenerasyon. Çünkü işin sonunda 3. Yıldızlı bir BJK olacak. Nasıl gsli fb şampiyon olup 4. Yıldızı alsın istemezse fbli de istemez. işte bütün olan olaylara algı operasyonlarına karşı yönetim tesiste yatmalı futbolcularla iletişim kurmalı ve kendi topunu oynamalıdır. Bitiriciliği eksik takımın yoksa dünkü maç büyük fark olurdu. Futbol olarak ezdiler rakibi ama skor olarak eşitlik vardı. Son pozisyonda emenikenin Fabriye bir müdahalesi de var gibi. Hava topunda rakip topçuyu fiziksel olarak bozmak hele ki kaleciyi.. tamam fabri hatalı ama benim görüşüm pozisyonun faul olabileceği yönünde. Tabi düşük çözünürlük olduğundan emin değilim. Her neyse BJK kendi topunu oynarsa 15. Şampiyonluğu alır. isterdim ki Anadolu kulübü Başakşehir alsın kupayı ama artık sempati bitti. Bu kadar kayırılan bir takım olduğu için zerre istemem. Hakeden alsın kupayı.
Türkiye'nin Barcelona'sı; enfes futbol oynayan efsane takım. meyve veren ağacın taşlanması normal. 2017'de şampiyonuz; "noch mal".
bir sıkıntısı olmayan takım. sıkıntı diğer takımlarda, beşiktaş puan kaybedince alttaki üçlü milli coşku yaşıyor. biz bir şey demiyoruz.

şampiyon olursak ala, olmazsak da biz yine tribündeyiz.
Antonio yerin Galatasaray. Kiev'e hakem yüzünden yenildik ve bu yüzden gruptan çıkamadık. Ligde biz sıkıntıdaysak diğer takımlar napsın amk lideriz. Yok Galatasaray Fenerbahçe kötü ona rağmen ananın amı. Bana mı sordular kötü olurken? Sanki benim takımım formunun zirvesinde! Tribünde yerin yok orada çocuklar inanın diye bağırıyorlar! Hadi şimdi siktir git...
eğer şampiyon olamazsa sesli güldürecek takımdır.
iki hafta puan kaybedince medya yine saçma sapan yalan haberlere başlamış.

inanmıyoruz bu salak saçma haberlere, tiraj ve tık kaybediyorsunuz.
terbiyesiz taraftara sahip takım. 3 ay önce kar yağarken şampiyonluk ilan edeceğiz diyenler şimdi 3-4 hafta sabır der oldular. sene sonunda tff bize bakmiyir derler. evet.
Bebeğimin tuttuğu takımsa vardır bi bildiği diyorum ve boş takım değildir.
Süper top oynuyoruz dedikleri sezonda topladıkları puan ortada.

Bu sezon Psikoloji fizik ve futbol olarak bitik bir fenerbahçe yi bile 3 maçta yenememiştir. Sorsan dünya çapında futbol oynuyorlar. Ligde fener yok cimbom yok trabzon desen yıllardır piyasaya çıkmıyor ve bu madde bağımlısı arkadaşlar hala şampiyonluğu garantileme uğraşı veriyor.

Komikler!

Ek: taraftarida iyice semt kabadayısı modunda. Bakalım aynı fenerbahçe gibi her anlamda bitik bursaspor karşısında ne yapacaklar.
bu sene şampiyon olacak takımım.

hatta seneye de şampiyon olacağız, sonra ki sezonda şansımız %60.

diyarbakır ermenisi azizin fenerinden bir cacık olmaz, fetöcülerin başında dursun var.

hayat güzel gidiyor.
V.persia'nin kupa maçından sonra yaptığı hareket sonrası bizde boyle oyuncu olsa top oynatmam diyen, aynı hareketi 2 ay sonra kendi topçusu yapınca tahrik var ceza almamali diyen başkana sahip,efendiler kulübü.
van persie' nin tosiç'i tahrik etmek için yaptığı hareketle, volkan demirel ayısının talisca'ya yaptığı hareket sonrası gösterilen parmağı bir tutan salakların laf söylediği takımdır.

be kodumunun malı, talisca gibi bir adam, geldi geleli böylesi taraklarda bezi olmayan adam; durduk yere mi yaptı bunu?

volkan demirel'in vukuatlarını sayalım mı istersen? insanların gözü önünde olan iki olayıda gören, ama sırf kendini temizlemek için rakibi salak yerine koymaya çalışan mallarla uğraşmakta olan takımdır.

lise fizik bilgisi yeterli aslında şunu anlamak için; etkiye tepki kuralı...

çok zor değil lan şunu anlamak !!!
basın son 4 maç kala saldırıyor.
bursa maçına sahaya,
..........fabri.........

gg marcelo ersan adriano
....ozzy atiba.............

Q7 tolgay babel
....demba ba......

11 i ile çıkması gereken takımım.