bugün

altıncı nesil yazar. *
nesildaşım olarak entrylerini beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim.
hoşgelmiş.
(#5690738) entrysi ile üstad mertebesine koyduğum yazar.helal ossun denilmelidir.
(#6964961) entrysi ile çarpıcı gerçekleri göz önüne seren yazardır. tebrik edilesidir.
geneli itibariyle sert bir üslup kullanan, yazılarını beğendiğim yazar.
"yanına soyun yat, dönüp bakmaz; öyle de iyi bir çocuk."
-serena williams, mart 2010
şahsıma yaptığı övgülerle beni mahçup eden, en az benim kadar bursaspor sevgisini yüreğinde yaşatan ve yansıtan kaliteli yazar. beyazzzz!
(#7473181) gaflet ve delalet içerisinde olduğunu düşündüğüm yazar. ama yine de saygı göstermek gerekir. iyi yazıları var.
sözlükteki timsah yazarlardandır. yazılarını ilgiyle takip etmekteyim.
yazılarında, edebi dilini fazlasıyla iyi kullanabilen bursasporlu timsah yazar. umarım bu sezon şampiyon olurlar. bunu canı gönülden diliyorum...

öte yandan öz ağabeyim gibi severim bu adamı. sevmeyeni de üzerim ki, yok burda öyle biri bilirim. ha birde yamulmuyorsam, bu yaz evleniyor. mutluluklar diliyorum buradan da.

oldum olası şu latin müziklerini çok severim. bilmem sever misin ama bi ara dinleyiver:

ROSARIO dan aTADO A ESA MUJER senin için gelsin hocu!

http://www.youtube.com/watch?v=En0gVdSQuho
2010 yılında şampiyonlar liginde real madrit'e birlikte koyacağımız yazar...
kanka listemdeki yazarlardan. yeşil diye haykırışıma beyaz yanıtını verecek olan fanatih ruhlu şahsiyet.
senin benim gibi değil, o bir kral! *
(bkz: şampiyon olacaklarını düşünen saf bursali)

6. nesili çok bilgili, çok kültürlü, entellektüel, dünyanın 8. harikası sanan 7. nesile bok atan saf bursalı.

(bkz: ay ayol bursaspor bursaspor)
her bursalıyı fatih ürek sanan zavallı bünyelerin bok atmak için yarıştığı yazar.
tanımam kendisini ama haksızlığın karşısında sessiz duran da dilsiz şeytandır.
kalbi yeşil beyaz çarpan yazardır. bazılarını çok acıtmıştır belli ki. nickaltında viyaklıyorlar.
aklı başında kaliteli bir yazar. dikkatle takip edilesidir.
(bkz: #7909208)ben şapka çıkarıyorum. siz de çıkarın...
--spoiler--
artık misyonerlik yapıyorum yeğenlerime. yeşil ve beyaz diyorum. şampiyon olacağız, real madrid'e ispanya'da koyacağız diyorum.
--spoiler--
(#7909208) bırak şapkayı falan, üstümü komple çıkarıyorum aga. *
taraftarım diyorsan, beysar'a uğra taraftarlığı tekrar öğretsin.*
bursaspor sevdalısı kardeşim. şampiyonluğumuzu kutluyorum.
bir uğrarsanız ayrıca gerçek* şampiyonluğu da öğretebilir kendisi. taraftarıyla takımıyla tarih yazdık, kutluyorum.*
çocuklar gibi bağıran, acaip sesler çıkartarak arkadaşlarıyla hoplayan zıplayan, gülmekten yüz kasları ağrıyan, yer yer duygu seline kapılıp çaktırmadan ağlayan, bir rüya olduğunu düşünüp kolunu bacağını morartana kadar çimdikleten bir garip, aşık çocuk görüntüsü vardı dün akşam..
bursaspor'un şampiyonluğuna aylar önce gönülden inanan birkaç sözlük yazarından biri.
kutlu olsun...
şampiyon takımın şampiyon taraftarı.