Güldüren anahtarlıktır.
Tam da böyle bir anahtarliga ihtiyacım vardı iyi oldu paylaştınız gideyim de bir ton para domalayım.
7 yıldır sözlüklerde; beymen'de yüksek fiyatla satılan ürünleri bulup adına başlık açıp sinsi sinsi bilinç altımıza beymen'i işleyen gizli bir yapılanmayla mücadele eden bir telegram grubunun üst düzey yöneticiliğini yapmaktayım. bu gibi ürünler biz fakirlere hitap etmese de bunu statü simgesi olarak görüp alan, birbirlerine bunlarla hava atan bir sonradan görme grubu var arkadaşlar. bu grup asla bulgur pilavı yemez ve ayran da içmez. kelle paçayı da sarımsaksız yer. mücadelemiz sonsuza kadar sürecek bu yaratıklarla. amin.
anahtarları bir tur çevirince evdeki çamaşırları yıkıyor ne cahil adamlarsınız mk.

en azından yıkıyor olmalı.
1049 liralık fiyatıyla beni cezbeden anahtarlıktır. 1050 lira olsaydı almazdım.
Anahtarını takacağım, çelik kapıdan pahalı, aklımı aldı fiyatı.
adam ona kömürlük kapısının anahtarını takmayacak ki. ne biliyim ordan odun kömür kırıp sobaya atmayacak.
milyonluk villasının anahtarını takar.
Anahtarı görür görmez "vay aq anahtarliga baaak" diye bağırdım istemsiz. Hipnoz yeteneği var demek ki.
Zenginin Mali zugurdun çenesini yorar.
Bunları benzin istasyonlarında eşantiyon olarak dağıtıyorlar.
HOM BROWNE Colorblocked Erkek Anahtarlık DEĞiLDiR.

BÖYLE UCUZ ANAHTARLIKLARA iTiBAR ETMEYiNiZ.

https://www.beymen.com/p_...k-anahtarlik_543933_10081
1 tl anca eder o ne 1049'u.
Montblanc.

Normal.
bazen bir insan hayatından daha değerli olabilecek anahtarlık. düşünsenize, bunun yarı fiyatı için hayatının en önemli şeylerinden biri olan saatlerini bir ay boyunca kapalı dört duvar arasında çalışarak geçirenler var bazı ülkelerde. ilginç.
Alan varmıdır merak ettim.