bugün

tuvalete ekmekle mi girdin aq bu tip ne?
o vücuda photoshop ile eklenen kafa kötü olmuş...
Şu an sana ne kadar teşekkür etsem bilemiyorum.
Yani zaten yakışıklı biri olduğumu biliyordum ama şu resimlerden sonra ego patlaması yaşıyorum sayende.
kilo ver daha iyi olursun.
ben de kendimi artık yakışıklı hissediyorum...
götüme dönmüşsün saraca. mümkünse sen gülme.
Senin her halin bi sike benzemiyo saraca.
Çok halsiz olmasam kırmayan, kilo vermen gereken güzel bir yorum yazardım da, bu seferlik affet kardeşim..

“Allah’ın çirkini olmaz” lafına muhalefet etmek için var olduğunu düşünüyorum..

Özetle cidden kilolusun ve kilon sağlıksız bir kilo.. protein kökenli kilo bellidir mesela.. sen karbonhidrat kilosu almışsın, kortizon almış gibi şişsin..
Wtf MK?.

Swh...
Lutfen sözlüğün alıcılarıyla oynamayınız. Evet.
olum bu kilo almak değil insan yemişsin resmen acil zayıfla.
gidip gelip bakiyorum.
gidip gelip bakiyorum.
ilk once photoshop sandim ama pshopta degil anladigim kadariyla.
Dur gene bakacam, dayanamiyorum ))))
ulan varya yatacak yeriniz yok lan. insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmek kadar daha büyük kötülük yok bu dünyada.
uludağ sözlük şempanzeleri tarafından linç yağmuruna tutulan insan sorusu. sanki siz bired pitsiniz amk mirketleri sizi.
Kardeşim giderin değil de, gelirin var. Kisacasi;

Geldikleri gibi giderler. Evet.
görsel
Kardeşim senin vücut yapın aşağı yukarı bu… bir haftalık muhabbet kuşu vücudu.. kafa-karın büyük, burun kocaman, gözler küçük, kalanı da bir b.ka benzemiyor…

Bir taraftan rejim yaparken, diğer tarafta üst vücudu geliştirici body building yaparsan, bir taraftan da burun küçültme ameliyatı olursan… yani yine bir şeye benzemez ama kızların gülmesi kesilir en azından..
--spoiler--
tamam benim tipim ve koca kafam bir tuhaf olabilir, adamsanız sizde kendi tipinizin forsunu atın lan o zaman
--spoiler--

sirf seni sevdigimden bunalima girme diye atmiyorum.
ben hala bu resimlerin gercekligine inanmiyorum. bu kadar orantisiz bir vucut olamaz.
tipin normal bence.
görsel
Tosuncuk senmisin lo.
bir süre içerik üretemeyince kilo alman çok doğal bence.

yalnız adam ne yapıp edip etkileşim kasıyor. azmine hayranız, çaylaklıktan daha güçlenerek dönmüşsün.