1. 1.
  ne zaman canım birşeye sıkılsa sanki hissedip o konuda video çeken psikolog. çok faydasını gördüm ve artık bazı konulara farklı açılardan bakabilmemi sağladı. nice videolara Beyhan hocam.
  -1 ... mutsuzlugun resmi
 2. 2.
  hakkında sadece bir entry girilmesi şaşırtmış, muhteşem bir psikolog. resmen kurtarıcı gibi oluyor bazen; duymak istediklerimi ve duymam gerekenleri tek bir videoda toplayabilen birisi. düzenli dinlesek bedavadan terapi almış olacağız aslında; bu da onun ne kadar cömert biri olduğunu bize gösteriyor. türkiye için hazinedir bu adam, bol bol istifade etmeli.
  3 -2 ... necla hatun
 3. 3.
  https://www.youtube.com/watch?v=VfwdYLYkXVQ+
  1 ... ataturkcu 20
 4. 4.
  eski adı psikoloji tv olan kanalın sahibi olan youtuber ve psikolog kişisi. ilgiyle izliyoruz.
  2 ... shulpsdana
 5. 5.
  Bugün söyleşide, kendisine "psikologlara ne gerek var, eskiden psikolog mu varmış" diye artistlik yapan öğrenciye tokat gibi cevaplar vererek biz psikoloji severleri coşturmuş olan uzman klinik psikolog.
  3 ... lovingvincent
 6. 6.
  Son altı aydır takip ettiğim uzman psikolog. Kendisinin videoları bana çok şey katmakta. Bunun yanında kaygı duyduğum anlarda dikkati dağıtmak için de ilk olarak kendisini seyretmekteyim. Bir seyredeni, seveni olarak kendisinden Narsistik Kişilik Bozukluğu, Oidepus Kompleksi ve fobiler üzerine videolar çeksin kendisinin bu alandaki görüşleri ve sözleri benim için altın değerindedir.
  1 ... korsan jack96
 7. 7.
  Tam bir uzman bu adam bazen Spotify üzerinden bazen de videoları ile kalbime dokunuyor. Psikolojinin uçsuz bucaksız her yanına değinmesini insanın bakış açısını değiştirmeyi iyi biliyor bu adam. Bana iyi geliyor.
  4 ... valentinesday in sarajevo
 8. 8.
  videolarını ilgiyle takip ettiğim psikolog. kişisel gelişim açısından videolarını oldukça başarılı buluyorum. izleyin, izlettirin.
  1 ... muhabbetsokaginumara90
 9. 9.
  bu abi konuşuyor ama bir sonuca vardığını görmek nasip olmadı. yok yani pek çok videosunu da izledim. bazı bazı bilgi veriyor ama pek de bir yarar sağlamadı.
  ... akindofnsfw
 10. 10.
  youtube'daki en faydalı en lüzumlu kanallardan biri, açıyorsun dinliyorsun ve gevşiyorsun
  tüm videolarını "kendine iyi davran güzel insan" diyerek bitiriyor, hem kitabına atıf yapıyor hem de gülümsetiyor.
  1 ... arenadasneijder