1. 1.
  büyükşehir belediyesinin bir masası. ama belediyedeki masalarda masa örtüsü varmış o yüsden hangisi beyaz belli olmuyor. ekmek kırıntısı dökülmesin diye sermişler örtüyü. sormak gerek hangisi beyaz diye. şikayetleri dinleyen bir masaymış. masalcı ağaç gibi.
  3 ... laz pacino
 2. 2.
  (bkz: beyaz masa alevileri tasfiye icin kurulmustur)
  ... karl marx and spencer
 3. 3.
  istanbul Otogarı için yaptığım eleştirilerimi ve bu konudaki hassasiyetimi dile getirdiğim, kendilerinin de bu konu ile ilgilenmesini rica ettiğim fakat gelen cevapta konuyu, istanbul büyük şehir belediyesi ile alakalı olmadığı için emniyet müdürlüğüne iletip beyaz masa nın ne işe yaradığını bana bir kez daha sorgulatmış birimdir.

  teşekkür ediyorum kendilerine ilgilenmeyin zaten hiç bir şey ile. işiniz düşünce millet iradesi diye etrafta ahkam kesmeyi çok iyi biliyorsunuz.
  2 ... kertenkele kuyrugu
 4. 4.
  bu ülkenin işleyen tek ayağı diyebilirim. şikayetleri mutlaka değerlendirip yardımcı olmaya çalışıyorlar. artık sosyal medyaya da el atmışlar. merak edenler için twitter adresi şöyle:

  https://twitter.com/#!/ibbbeyazmasa
  2 ... gezegenin kamburu
 5. 5.
  153 nolu telefondan ulaşılıyor. artık yakın mesafe diye beni almayan taskiciler hazır olun. siftahı akşam yaptım.
  1 ... portatif
 6. 6.
  ibb ile alakalı bütün sorunların şikayet merci olan masa, bazı çocuklar beyaz masa yerine sözlüğe serzenişte bulunarak memleket kurtarıyor ya, çok gülüyorum.
  3 -1 ... raduyev
 7. 7.
  yıllardır çekilen 16s sefaletini her seferinde trafiğe bağlayan ve çözüm üretmeyen umursamaz insanlar topluluğunun bulunduğu organizasyon.
  2 ... delante
 8. 8.
  Servis edilmesi için üretilen masa.

  Lokantalarda daha çoktur.
  ... aydinoglu vertigas
 9. 9.
  Belediyeyi vatandaşlara karşı daha iyi savunmak için kurulmuş bir oluşum.
  1 ... hakan yavas
 10. 10.
  Balıkesir Karesi Belediyesi tarafından çok güzel kullanılan bir oluşumdur. Geridönüş yapmaları, şikayetler hakkında da çözüm üretecek aktiflikte çalışmaları beni gururlandırdı.
  ... gomlek5lira