bugün

büyükşehir belediyesinin sosyal bir çalışmasıdır. hastahanede yatan hastalara, huzur evindeki yaşlılara ve çocuk esirgeme kurumundaki kimsesiz çocuklara yapılan ziyaretler ve bunun gibi çalışmaları kapsar. bir nevi moral ekibi gibi çalışır.
Abdülheyin yeni dizisi kara ile zaza dayı da var.
Kurtlar Vadisi devrinin bitmekte olduğunu gösteren yeni dizi. Kurdish Abdülhey başrol. Hem dublajdan tasarruf, hem barış sürecine ekstra puan.
tanitiminda kenan coban ve hakan boyavı gorunce,vadi bu yıl bitebilir diyorum .
kurtlar vadisi'nin iki bel kemiği abdülhey ve kara'nın başrollerde oynadığı yeni dizi. Muhtemelen vadi bu sene son.

Ha polat alemdar ölür mü o meçhul. Yeni kara ve abdülhey'lerle yola devam ederlerse o ayrı mevzu.
Kurtlar vadisinden bir kaç oyuncunun rol aldiği dizidir.
Kurtlar vadisi ölülerinin emeklilik dizisi.
Kurtlar Vadisi'nde ölenlerin hepsi oraya geçmiş. Ahiret hayatını anlatıyor dizi herhalde.
Son derece berbat bir dizi olmuştur, değinmek gerekir ise;

Oyuncularından oyunculuk görmedim, sanki amatör oyunculardan oluşan bir kadro olduğu izlenimine kapıldım çünkü oyuncular da bir zorlanma söz konusu idi. izler iken baya sıkıldığımı ve hatta ileri sardığımı belirtmek isterim. Zaten reytinglere bakıldığı zaman 22. sıraya yerleşmiş olduğunu görürsünüz.

http://www.acunn.com/habe...-reyting-sonuclari/178066

Bu dizi olmamış.
muhtemelen vadinin papucunu dama atacak olan dizidir. akabinde ileriki bölümlerde polat alemdar'ın da kadroya dahil olması beklenmektedir.
arda turanın kardeşi okan turanın yer aldığı dizidir.
ali sürmeli ve hakan boyan gibi iki usta isimin rol aldığı dizi. ha başrol için kenan çoban olmuş o zaten bizde yılların hastalığı. ahmet mekin yıllarca orhan gencebayın sırtını sıvazlayıp kavgasında kahveden topladığı adam olmuştu yani onda sıkıntı yok.

ha bunun dışında bişeye kötü diyebilmek için öncelikle onu dinlemek gerek. gerisi boş konuşma olur.
fiyasko bir diziydi. iyi malzeme kötü iş.