1. 1.
  9mm çapında ve 13+1 mermi kapasiteli, 80bin mermi atımı garantisi bulunan, beretta'nın halkalı modellerinden birine verilen ad... son derece iyi çalışır ve 9mm'lik silahlar arasında taşımaya en elverişli olanıdır...
  ... beelzebub
 2. 2.
  kendi kategorisindeki silahlar içinde mermi hızı ve su altında ateş yeteneği ile göze çarpar. geri tepmesi oldukça az olan gayet şık bir silahtır. italyan estetiği burada da karşınızda...
  ... bonkor banker
 3. 3.
  çift el kullanıma elverişlidir.tetik korkuluğu kabze üzerinde ön uç kısmında parmak oturması için yuva ile yeni kabza modeli ve mahmuz halkası mevcuttur. Namlusunun içi krom kaplıdır. Tabancanın uç kısmı teflon tipi bir madde ile kaplıdır bu yüzden namlu şişmesi sorunu en alt düzeydedir.

  müsabaka maksadıyla tabancaya 185mm'lik özel namlu ile değiştirilebilir.
  ... conspirator
 4. 4.
  http://www.beretta.com/Pi...x?m=82&f=2&id=795
  1 ... never neverland
 5. 5.
  geri tepmesi düşük, isabet oranı yüksek olması, taşımadaki, bakım ve kullanımındaki kolaylıklardan ötürü yarı otomatikler içinde çok üst sıralarda bir silahtır. aksiyon filmlerinde bir lanet federal varsa kesin o filmde italyan yapımı bu arkadaşımız da mevcuttur.
  ... cavit
 6. 6.
  beretta 92fs compact
  3 ... sassanach
 7. 7.
  babamın sahip olduğu bana miras kalacak olan mükemmel silah. ateş edilmesi halinde bir ateşli tüfek sıkarmışçasına ses çıkarır. yani daşanklı bir ölüm makinesidir.
  ... shmebull