bugün

kayışdağı şubesi çok büyük öğrenci dostudur.
garip bi şekilde bitlis de dahi açılan ama ankarada olmayan dönerci. en azından sitesinde yok gözüküyor. acep iktisadi bi endişe ile hosta aba gibi dönercilerin olduğu bi ile yatırım yapmaktan mı korktular ki?
çoğu yerde şubesinin bulunduğu dönerci.
bir erzincan yaprak döneri değildir asla.
pahalıdır.

şirinevler meydanda var bundan. yanında burger king var. burgerde steak house menü 11.50 tl, bereket dönerde ise yarı lezzetindeki menü 13.50 tl.

siz olsanız hangisini seçerdiniz?
Bahsedildiğinin akaine gayet de iyi döner yapan firma.
canım o benim.
her ne kadar islamcı sermayeye ait olması yüksek ihtimalse de, gezi olayları esnasında direnişçilere insanca davrandığını ve örneğin limon dağıttığını gördüğüm, tabir-i caizse kızılkayalar gibi ekmek yediği kaba sıçmamış, tüm zamanların en sağlam dönercisi.
alışveriş merkezlerinde karnımı doyurmak için ilk tercihimdir. hem fiyatları hem de yemekleri iyi.
Bir an " bekaret döner diye okudum.

Bende bir gençlik bir de bekaret gittimi dönmez diyecektim ki

(bkz: yaran yanlış okumalar)
en iyi döner firmasıdır. kuyruk yağı kullanmaz. ve paket servisleri çok hijyeniktir.
Sap döner keser döner gün gelir hesap döner bereket döner.
istanbul avcilardaki marmara caddesindeki subesi kapanip baska bir adla gene hizmet vermektedir.al takke ver kulah.
(bkz: overrated)
kosovada şube açmıştır.
inanilmaz kazıktır.
avmlerdeki şubeleri genelde vasat ve döneri kuru. yenmiyor maalesef. belki istiklal olur...
bunların döneri bizim okulda çıkıyodu bi ara.

yeme gafletinde bulundum.

2 gün boyunca hem kustum hem çok ağır ishal oldum hem de terledim.
vcudum sıvı kaybetmedi, sıvılar vücudumu kaybetti adeta. aynı şey, burdan yiyen arkadaşlarımın başına da geldi.
yemeyin, yedirmeyin.
Galiba iflas ettiler şubeleri doğru döner gibi bir şey olmuş durumda.
ekmekleri bayat olan dönerci. istiklaldeki şubesine ne zaman gittiysem ekmekleri hep bayattı. sonra gitmeyi kestim. ayrıca dönerleri de dönere benzemiyor. içine koydukları sos lezzet veriyor sadece.
Bereket Döner ve başka birkaç marka daha insana gerçekten döner yediğini hissettiriyor.
güncel Önemli Başlıklar