bugün

Hayır Berberler ve Kuaförler Odası'ndan bahsetmiyorum. benim bahsettiğim gizli bir örgüt.

dunyayi kurtaramayan adam'ın saçlarının anasını belleme operasyonunu sürdürüyorlar ben bildim bileli de..
anlama kıtlığı olan ne kadar insan varsa dünyada hepsi berber olmuş kardeşim.. ciddi diyorum bak.. saçı nasıl kesmesi gerekeceklerini 3-5 cümleyle kesip atmam.. uzun uzun anlatırım fakat; anlamıyorlar abi anlamıyorlar!
ama bugünden sonra öğredim ki "nasıl keseceğiz?" sorusuna içinde "kısa" kelimesi geçen bir cümleyle cevap vermeyeceksiniz a dostlar..
kurduğunuz cümle "kısa olmasın" bile olsa o yavşak berber sadece "kısa" olarak algılıyor.. ve o andan itibaren kendince kurduğu şekli vermeye başlıyor saça..

saça bi dalıyor ki sormayın.. kurban mı kesiyorsun ulan? kesiyor, kesiyor, kesiyor.. diyorum benim saç zaten çok uzundu normal tabi bu kadar kesmesi.. ama sadece kendimi avutuyorum biliyorum.. bi de susmak bilmiyor gaz verip duruyor .bne.. süper oldu falan diye. bak şurayı şöyle alırsak çok yakışır sana diyor.. tamam amk diyorum siktin saçı bari tam sik.. yavşak herif ikide bir de koluma sürttürüp duruyor dalgayı.. bu ibnelerin böyle fantazileri de var yani..
ideallerimden vazgeçtim lan.. öğretmen olacaktım ama siktir ettim.. berber olup kendi saçımı kendim keseceğim bundan sonra.. müşteriye sürtüp fantezi yapacam..
Söz konusu birlik bir süre önce "koltuktaki müşterisine dayayan" berberler için şikayet hattı kurmuştur.

(bkz: sozlukte sazan avi)