bugün

Ne olacak şimdi? Herşey düzelecek mi? Burada muhalefet edenler veya bu adama yüklenenler başkanlık sisteminin getirdiği zararlara işaret etse şimdi belki kayınbabası bile birşeyler yapmak zorunda kalacaktı. Ne olacak vahdettin ve Mehmet reşattan bile çok yetkisi var bu adamın? Ne değişecek? Sanki bütün ekonomik kararları berat albayrak mı aldı?
buna joe biden effect denir.
Yazık gencecik adamı kepaze ettiler. Sağlık sorunlarım nedeniyle yazmış bir de çok üzüldüm görünce.
Oh be sonunda!

Seni bu millete yediren uzun adama sevgi ve selamlar..
Yalnız millet nasıl heyecanlandıysa şu an sözlükte 15 kadar berat albayrak istifa başlığı açıldı.

Ayrıca instagram’dan istifa etmek ne lan! Reis keşke whatsapp durumundan paylaşsaydın, daha resmi olurdu.
inanmam.televizyonlarda yok.
ilk defa işe yarar bir iş yapmış. taktir ettim.
Süleyman Soylu'nun istifa etmesi ile aynı olay. Tayyip izin vermeyecek olay kapanacak.
ülke battı istifa etse ne olur.
Hala ehonomi çoooh eyi diyen kişi var mıdır, merak ettiren istifadır.
Gemi su alıyor, hem de ne fena...
Geç gelen istifadır.
(bkz: 8 kasım 2020 berat albayrak ın istifası)

8 kasım 2020 tarihinde, türkiye ekonomi bakanı berat albayrak istifasını instagram hesabı üzerinden duyurmuştur.
açıklamada yazdığı kadarı ile "sağlık sorunları" nedeni ile istifa etmiştir...

https://www.instagram.com...4mL/?igshid=1ox51wn1ivlma
https://www.instagram.com...L4mL/?igshid=txcosxbn6clo
Düşünsenize yerine binali yıldırım geliyor. Uçarız uçar!!
hayırlı olsun. instagram hesabından açıklama yapmış.

edit: bir çok akpli istifa kararina resmi açıklama gelmeden itibar etmeyin yazmış.

benim düşüncem ise şu. henüz resmi.aciklamanin yapılmamış olması soylu istifası gibi bir halk desteği olacak mi olmayacak mı ona gore yapılacak diye düşünüyorum. yalnız gördüğüm kadarıyla pek destek bulamamış.
yok be yaaa onu daha yukarılara getirecek -şimdilik ekonomi yönetmeyi öğrensin diye maliye bakanı yaptı -akıllı çocuk öğreniyo da -biraz daha öğrensin ama -daha tam öğrenemedi.

istifa niye etsin - onların doları varsa bizim de allah 'ımız var. doların yükselmesi kader -allah 'ın buyruğu -berat 'ın bi suçu yok yani ...
Bu ülkede hangi bakan kendi alanını ilgilendiren krizlerde istifa etmiş? Hayal kurmayın.
Damada ekonomi teslim edilerek ülke yönetilemeyeceğini artan döviz kurları ile bu ülkeye acı acı yaşatan Tayyip'in son kurtuluş yolu olarak Berat'ı istifa ettirmesidir.
Bugün yarın gerçekleşir.