bugün

görsel

Aktroll yazardır.

Burada cimer ve egm yoluyla tehditte bulunuyor.

Görün bu zatları.
Anayasal haktır isteyen istediğini şikayet eder. Şikayet edileninde kendini savunması anayasal hakkıdır.
görsel

155’i ararın, seni içeri aldırırın.
başlığı hortlatan yazar klasik kürt mağduriyetini oynuyor. tahrik ediyor ki diğer yazarlar kürtlere bir şeyler söylesin o da bunu mağduriyeti için kullansın, ettiği hakaretlerde haklı olduğunu göstersin.
yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
düşünce beyanına karşılık hakaret ve tehdit...asıl cimer'e gitmesi gereken traveler gibi duruyor ama bilemedim...

not: beyan edilen düşünceyi onaylamak ya da onaylamamak ayrı, onaylamadığın düşüncenin sahibini tehdit etmek aynı konu.
bayılıyorum boyle artislik yapanlara. bakın size bir hikaye anlatayım bunla ilgili. yıllar once o zamanki bimer olan platforma beni şikayet etti delikanlının biri. o zaman da söyledim bu işler cocuk oyuncağı değil diye kendisine de. hatta hala farklı bir hesapla halen yazıyor burada ama akıllandı tabi.

şikayet sonucu alınacak (kesinleşmiş) savcılık/takipsizlik, mahkeme/beraat kararları tck anlamında "iftira" suçunun oluştuğuna karinedir. (birini onun hakkında kanuni yollara başvurmakla tehdit etmek arıca "tehidit" suçunu oluşturabilir de.) yani lehinize verilmiş takipsizlik ve beraat kararlarıyla bu sefer siz başvurursanız savcı ceza davasını açmak zorundadır. ayrıca hukuk mahkemesinde tazminat davası da açabilirsiniz. neticede bu arkadaşa da bunları anlatmama rağmen şikayet etti, neticede sonrasında aldığım kararlar ben de aynısını yaptım üstüne bir de tazminat davası açtım, götü tutuşan bu zat anasını babasını (30 küsür yaşında adam bu arada) arattı, 70 yasına gelmiş annem yasında kadın telefonda hüngür hüngür ağladı ben utandım neticede şikayet ve davamdan feragat ettim.

özetle bu işler basit işler değil, adamı sikerler. kendinizi artislik yapayım derken bir anda savcının/hakimin karşısında buluverirseniz. o yüzden şansınızı zorlamayın.

kibritle oynayan ya kendini yakar, ya da evini bunu da unutmayın. size oberst abinizden bir tavsiye.
alın işte yine pislik yapıp ardından mağduru oynayanları görün arkadaşlar. başlığı açan şahıs yediği nanenin farkında olduğu için sözlerimi çarpıtmış, üstte de dediğim gibi mağdur ayağına yatmış.

geri zekalı, benim yazımda herhangi bir cimer yada yetkili merci emaresi var mı, soruyorum var mı, yok? zira cimer'e bildirilecek bir olay söz konusu değil.

olayın hukuki değil, ahlaki boyutu söz konusu yani. ama sende bunu anlayabilecek kapasite olmadığı için bu şekilde davranıyor, tepki gösteriyorsun.

çıkıp, "özür dilerim, insanların günahını aldım. namus, haysiyet, şeref ve izzetlerine dil uzattım affedin, hakkınızı helal edin" diyeceğine laf ebeliği yapıyor, konuyu saptırmaya çalışıyorsun. çok zavallısınız lan, çok!
adam cimer mimer falan yazmamış hakketen. cimerle tehdit edecek kişi bunu açıkça beyan ederdi. utanacak çekinecek birşey değil ki.
traveler'ın kafa gidik zaar. ya okuduğunu anlayamıyor, ya da anlıyor ama çarpıtmayı beceremiyor.
kapasite orta2 terk.
Adamın yazısı son derece haklıdır çimere de verir her yerede verir haklıdır ve desteklerim.
Sen sabah akşam burada mağdur edebiyatı yapıyorsun.
Tipik Hdpli troll.
Bu sikayet değil tehdit mesajı. Sen de bunu şikayet et. Herkes polat alemdar oldu amk.