bugün

vejeteryan'ım deyip parça parça erkeği yiyen kadınla yaşanılan olaydır.*
zor'u başardınız, tebrikler!
kız kurusudur. ayak yapmış ve sonra da kendini belli etmiştir.
zoru becerme zevkini takdim eder.
aslında o kadar da zor değildir.*
aslında ilk buluşmada sevişmediğini değil sevişirken zorlandığını kastetmiş olabilir.
zor kelimesini ilişki içinde idare etmesi zor anlamında kullanmış olan kadındır. bir gariplik yoktur.
zorluktan anlaşılan sadece cinsellik ise, kendisiyle çelişen kadındır. ama hem sevişip hemde hayatı çok güzel zindan edebilir.
ikna kabileyetinizin ne kadar yüksek olduğunu gösterir.
(bkz: istemem yan cebime koy)
Karşısındaki erkeği kendisini ulaşılmaz olarak göstermek için bu tür lakırtılar söylenir.Erkekle işi bittikten sonra birdaha aramaz sormaz ve erkek tekrar arayıp sormaya kalktığında ''ben sana zor bi kadın olduğumu söylemiştim'' cümlesi ile beni lütfen birdaha arama mesaj verilir.Sonuç olarak görev başarıyla tamamlanır.
1-2 yakınlaşma hamlesinden sonra kendini sizin kollarınıza bırakmış, zamanında çok acı çekip ve kendine bir daha böyle yapmayacağım diyerek düşünen ilgiye şefkate aç kadın modelidir.
Belki hardcore seviyordur.
yapanda işin ehlidir abi, dedirten olay.
iki biraya bakar.
yattığı her kadına sahip olduğunu düşünen kişinin söylemidir.
"benim gibisini zor bulursun" anlamında söylediği anlaşılır.
kendimi zor tutarım hatta tutamam demek istemiştir. Yanlış anlamışsınız.
zor insan kavramını cinsellik düzleminde değerlendiren bünyelerin anlam veremediği durumdur. ben zorumdur dendiğinde kast edilen, anlaşılması zor ya da geçinmesi zor insan olmalıdır.
diğer buluşmalarda sevişmeyecek olmanın göstergesi olabilir. eğer öyle bir niyeti yoksa iyi haber demektir (bkz: fuck buddy)
genelde tipi kayıktır, kevaşe olarak güzel kızlarla arasındaki farkı kapatmaya çalışır, ha ben zorumdur demesi formalitedir, ilk bakıştan, ilk kıyafetten verip vermeyeceği anlaşılır.
"zor diye bir şey yoktur imkansız zaman alır" diyen erkeğin becerisidir.
Bende zoru severim diyen erkeğin gerçekleştirttiği eylemdir.
niyetini peşinen söylemiş, gariban dostu, içi dışı bir kişi...
ilk konuşmada açıklarını örtmek isteyen kızdır. ilk tanışmada kız neyin üstünü vurguluyorsa o konuda üstünü örtmek istediği bir şeyler var demektir.