bugün

gerçekten tanımadığım halde çok mutlu oldum.

birinin kanseri yendiğini en son duyalı çok uzun zaman oldu.
kendine şimdi daha iyi davran arkadaşım, dedirten bir başlık. insani değerlerimizi hatırlatması açısından beni fazlasıyla mutlu eden ve bir o kadarda düşündüren bir durum.
2. defa hem de. * sana yenilmeyeceğim aptal tümör. defalarca ameliyat çıkartsan da başıma, kurtulduktan 6 ay sonra 100 defa daha hortlasan da sen hep benim gibi iyi huylu kalacaksın.
tanımaya görmeye gerek yoktur sevinmek için. böyle güzel haber olsun hep dilerim bu illetle ilgili.
sevindirici cümle.
mickolodium başka olmak üzere tüm kanseri yenenlere geçmiş olsun diyorum. yenme mücadelesi verenlere de acil şifalar diliyorum.
kanseri yenen adam, geçmiş olsun.
Mutluluk verici cümle.
sağlık en önemli şey, kanserse öyle bir illetki çoğu zaman tedavisi hastalıktan beter örneğin kemoterapi süreci, bu sürece girmeden atlatman harika. büyük geçmiş olsun. ailemde ve yakın akrabalarımda o kadar yaygındı ki berbat bir süreçtir.
geçmiş olsun kardeşim.
söyleyen kişiye nasıl bir ruh hali kazandırdığını bilemediğim ama bu bilemediğim duyguya, mutluluğa ucundan kenarından ortak olmama neden olan cümle. geçmiş olsun, sonsuza dek...
hastalık ve iyileşme haberini şimdi öğrendim. çok geçmiş olsun. çok mutlu oldum. allah tekrarından uzak tutsun inşallah.
güncel Önemli Başlıklar