Hüsnü kuruntum olduğuna sevindim.
hüsnü talil değildir.
Bir ben yapamıyorum kardeşim. Sende yapıyorsun bence. Çünkü bi ben yapamıyorum.
Nerde o günler diye düşünürüm ilk önce. lan benim neyim eksik derim sonra . kendinize güvenin kardeşim.
Evet sen hariç herkes ya yapmasalardı sen de olamazdın.
seks iki kişiyle yapıldığından biz hariç herkes çatır çutur seks yapıyor demek daha doğrudur.

böylece biri ile birlikte siz olma ihtimaliniz, dolayısıyla seks yapabiliteniz artar.

siz olayı bireyselleştirdikçe osbire devam.
Sesk yapmanın gofret yemek ile aynı olduğunu zannetmektir.

Çatır çutur...
Sevmeden sevişemeyenler için zordur seks yapmak hele bir de zor seviyorsanız düşünün ulaşmanın ne kadar zor olduğunu.

Zaman zaman doğru algıdır ancak umutsuzluğa gark olunca şunu aklınıza getirin istediğiniz ne seks mi sevip sevilmek mi?
Kendinize yazık etmeyin. Biraz özgüvenli olun ve iş hayatı edinin. Herşey kendiliğinden yoluna girer.
Özellikle bu saatlerde akla gelen ve rahatsızlık veren algıdır.Umarım sevişmiyorsunuzdur.
öyle zaten. arada soluklanırken yalnız hissetme diye entry giriyoruz.
Seks her hafta bir kaç gün yaptığım bir rutin yahu.
Boş vakitlerde buralara takılıyorum.
pandemi öncesinde öyle güzel günlerimiz vardı lakin artık işler kesat .
sevişmek artık çok kolay. şöyle düşünün; buradan 14 şubat ile ilgili, hiç tanımadığı ve görmediği insanlara bile “sevgililer gününü beraber geçirelim mi?” türünden mesajlar geliyor. herkesin, dünyanın dört bir yanından insanlara erişebildiği bir teknoloji dünyasında, buna sahip olamamak veya bunu sağlayamamak için mal olması gerekir kişinin.
değişik bi durum bi işler cok hızlanıyor bi yavaslıyor oran orantı 0 gerçekten anlamıyorum..
Benim de bu aralar böyle Bi algım var acilen çıkmam gerekiyor.

Bana yakışmıyor bu algı.
ben çok yaşıyorum bu hissi.
görsel
tanrıyı on emiri bir kenara bırakıp içimdeki eski rockçı beni tekrar ortaya çıkarsam ben de yaparım aq diye avutuyorum kendimi.