bugün

paylaşıcı kadın söylemidir.
kadının kavatı da hiç çekilmez
görsel
görsel
Şimdi sen bana aşktan söz etsen ben inanmamki!
Başka kadına gidebilme potansiyeli olan adamla niye evlendin o zaman bacım? Hadi evlendin bari hamile kalmasaydın. Yalnız bir dakika, bu cümle kaygı cümlesi değil de olumlu bir cümleyse onu bilemem.
Böyle bi olasılık insanın aklından nasıl geçer, onu dahi anlamıyorum?! Uykuda kabus olarak görsem var ya herife 3 gün uyuz olurum. Allah korusun. Bünyem ihanete dayanamaz, ya çocuğuma bişey olur içerde ya ben cinnet geçiririm.
modernlik olarak algıladıklarınıza sümkürem ben sizin.
cinselliği sadece ''girmek'' zanneden bilgisizlerin sözü olabilir ancak. tek konunuz girmekse kapı deliğine falan girin bence. çiftlerin cinsellik yaşayabilecekleri, haz duyabilecekleri o kadar fazla şey var ki. keşfetmeleri için illa hamile kalınmasına da gerek yok üstelik. böyle bir dönem olmadan da cinselliğin, sadece ilişkiye girmek demek olmadığını bilmek ve her cinsel davranışın mesela öpüşmek, dokunmak vs nin ilişkiye girerek bitmek zorunda olmadığını bilmek lazım.
sibel üresin sen misin?
Evliliği üreme organlarından ibaret dingil ve dingiliye beyanı.
bir çomar beyanıdır olsa olsa. tarikat hocaları öyle emrettiyse belki.
akla, başka kadının hangi kadın olacağı sorunsalını getirir
tersi de olan durum. bir sitede bundan birkaç sene önce bir videoda hamile kadının kocasını aldatarak eski sevgilisiyle ilişkiye girmesi ve diyalogları vardı. şok olmuştum. kadın hamileydi, kocasını aldatıyordu. adam "kocan gelmez dimi?" diyordu. kadın da "akşam gelecek" diyordu.
allah'ım her iki durumu da göstermesin kimseye. tövbe yarabbi ya.
Eski kadınları biliyorum bir çoğu bunu gayet normal görürdü. .
Edit : eksileyin artılayın diye yazmadım eski zamanda olan bu idi sadece.
O nasıl bir leş düşüncedir aq.
Öteki de hamile kalırsa sonra ondan sonrakine mi gidecek?
kimse kusura bakmayacak bu yazacaklarım gerçekler.

özellikle türk kadını hamile kaldığı andan itibaren bakımsızlaşıyor, kilo almaya başlıyor, tamamen spordan uzaklaşıyor, daha çok trip ve evde huzursuzluk çıkarmaya başlıyor, oto boka ağlayıp erkeğin hiç bir derdi yokmuş gibi davranıyor, erkek dediğinde çalışıyor stresli bunları göz ardı edip sadece ben diye yaşıyor, ne kuaför ne bir şey unutuyor, sürekli yersiz sen beni aldatıyor musun tripleri ile aklında olmayan erkeğin bile aklına sokuyor. kimse kusura bakmasın sırf çocuğumu taşıyor diye bu kadar şeye hiçbir erkek katlanmak zorunda değildir. sırf hamile diye bir kadın biranda ucubeye dönerse bırakın aldatmayı anında boşarım açık ve net. iyi ki hamilesiniz her şeyi yapma hakkınız olmuyor hanımlar. unutulmamalıdır ki sizin atalarınız, analarınız da bu tripler yoktu. hamile hamile ne işler yapardı türk kadını he doğru değil ancak 50 kilo iken hamileyim ben değip 80 kilo olup, dip boyası yarıya kadar çıkmış halde, erkeğini etkileyecek bir parfümü bile sıkmaz olduysa hamile kadın her şeyi hak ediyordur.

öyle bir kadınla kimse yatağa girmek istemez, bırakın bu aşk sevgi işlerini.

hamileykende şöyle olabilecek varsa zaten baş tacıdır. aldatanı vururum.
görsel

aynen coni.
asla medeni seviyelere ulaşamayacağımıza mı yanayım, yoksa bunun geyiğinin dönmesinden dolayı kadın milletine mi yanayım.
Ezikliği benimsemiş özgüveni yarım. Erkeğe göre yaşayan zavallı kadın düşüncesidir.
lügatımda "ölüm de haktır bir yerde" şeklinde biten cümledir.
Eş olmaya dair bir ufacık fikir ve hissiyata sahip olmayan şey fikridir.

(bkz: insan veya kadın diyememek)
o iş gezisindeyken bende başka erkeğe gidebileceksem neden olmasın..
insanı kötü kötü konuşturmayın ya. medeniyetde bir yere kadar.
4 tane karıdan minimum 12 çocuk yapma hedefi olan ak çomarlar için problem değildir. sırasıyla hallolur o iş.
tabi ki de hemşireyi çağırır olur o kadar canım abartmayalım.
desem bile gitmeyecek bir erkek lazım herkeze.
kendine güvenen çağdaş kadındır. evet.