bugün

baktığın zaman normal olmayan kızdır. abi, baba, hacı, aga vb. hitapları çok kullanır. yürüyüşü falan da farklıdır bunun. pek hoşlaşmam böyle tiplerle.
kiz degildir. apış arasini kontrol etmeden karar vermeyin.
delikanlı kızdır.
eger ciddiyse ve hakketten oyleyse egosundan biraz yirtmis ve trip atmayan kadindir.
bir süre çekilebilecek bir durum velakin yolda hiç kız arkadaşı denk gelmeyince ve her erkek arkadaşını öperse kaçınılmaz olan şey gerçekleşiyor.
aynı kız sosyal medyayı bira ve rakı bardağı resimleriyle doldurur. 10 liraya çakma fenerbahçe formasıyla dudak büküp poz verir. küçükken kesin hep erkekler bunu oyuna almışlardır. kesinlikle aptal sarışın değildir. şimdi erkeklerle çok iyi anlaşıyorum diyor ya o erkek arkadaşı ona harbi erkek muhabbeti açsa "oha siqseydn bare" moduna girer.

yav he he.
hemcinslerinin kıskanç olduğunu ima etmeye çalışan kızdır, aklı sıra ben onlar gibi değilim mesajı veriyodur. o erkeklerin amacı belli kızım, gözünü aç biraz.
(bkz: versen seni nefessiz severler)
abaza din beyinli yobazların hemencecik de bok atmaya çalıştığı kızdır.

var böyle bir arkadaşım, aynen böyle dünya tatlısı bir insan, bakmayın yobazların öyledir!- böyledir! dediklerine.

malesef onların kafada değil bel altında beyin, ondan.
kaşar olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen kızdır.
kızların çıkarcı,fesat,kıskançlıklarını kabullenemeyen kız da olabilir.
dünyadaki en güzel şeylerin sözde erkeklere ait olmasından kaynaklıdır. futbol başta olmak üzere arabalar, teknoloji , oyun vs. ile ilgilenen kızdır. napsın lan saatlerce alışveriş mi yapsın, aşk filmi mi izlesin napsın?
karışmayın o kızlara.
kadınların sevgilileri olduğunda, en yakın dostlarını bile potansiyel orospu olarak görmelerinden kaynaklı,
sikerim kafanızdaki komplo teorilerini amk demiş olabilir.
gariptir çünkü hatun kişiler.
sevgilisiyle en yakın arkadaşı iki güzel kavga etmeden muhabbet etsin,
aklından ''bu da ufak ufak tolgaya iş koyuyo lan'' demezse şerefsizim...
garip.
Vurduruyordur. Net.
kızlardan yüz bulamayan, iyi ilişkiler kuramamış, dişiliği sayesinde erkeklerle iyi anlaştığını zannetmiş veya zannettirmiş kızdır.

ya bu normal değil dostum, körü körüne savunmayın. sadece kızlarla iyi anlaşıyorum diyen, erkeklerin yanında bile görünmeyen bi erkek hakkında da aynı şeyleri düşünür müydün? tabiki hayır, ılık der geçerdin. hatta daha ileri gidip ibne bile derdin.

yargılamıyorum kimseyi, herkesin kendi hayatı. lakin bu tip konuları genellemek ve tek gerçeğin kendi fikri gibi olduğunu iddia etmek çok yanlış !
Erkeklerle kızlardan iyi anlaşan kızdır.

Var böylesi evet. Ancak bu kız modeli sevgilisinin kızlarla iyi anlaşmasını kaldıramaz, sevgilisi cevresini kisitlamaya calisinca olay yaratir.
Kardesim sen " ya kizlarla anlasamiyom ben yia" dersen, karsina gelen erkek de kizlarla erkekten daha iyi anlasan bir tip olur.
Denge diye bir sey var, sonra aglamayacaksin.
Sakla bari bas bas bağirma, ya da sevgiline baski yapma.
Ya hakket dengesiz birlikteliklere sebep oluyorsun be kizim. Gel ben sana arkadas olayim valla muhabbetim sarar.
Erkek tavlasi biliyorum, mac izliyorum daha ne istiyon. illa cük mü şart te allam...
fazlasıyla rastgenilen kızdır. bunu dediği erkekten hoşlanıyordur.
yazık lan üzülürüm buna ben. büyük ihtimalle kız arkadaşları tarafından hep dışlanmıştır. *
kızlarla iyi anlaşamıyoruz çünkü kıskanıyoruz birbirimizi bu yüzden erkekler daha mantıklı.
sen sınav da 100 aldın diyelim o 50 alsa bile arkandan kinci düşünmez.
çünkü erkekler o kadar ince düşünemezler ama kızlar hemen fesatlık yapar.
kızlara dedikodu yap herkese yayar ama erkek arkadaş öyle değil.
Izmirli kiz olabilir.
Erkeklerle iyi anlaşıyordur.
Butun kiz arkadaslarina fesatlik yapmasindan dolayi yalniz kalan kizin uydurmasi.
Nasıl erkeklerle anlaştığına ve nasıl anlaştığına bakılarak değerlendirilmesi gereken kızdır. Sohbeti harikulade olan mantıklı bir kız da çıkabilir, sohbet etmeyi es geçen bir kız da.
hemcinslerinin entrikalarından, zengin koca muhabbetlerinden, 7/24 gıybetlerinden, onursuzluklarından, don değiştirir gibi sevgili değiştirmelerinden, her allahın günü seks konuşmalarından bıkmış kız olamaz mı? yıllarca bu kız hakkında kötü düşündünüz, bir gün olsun sahip çık.

not: bütün kızlar yukarıdaki tanıma uyar demiyorum. ama etrafınızdaki bütün kızlar böyle olabiliyor.
Pipisi olan kızdır.
klişesever bir sürtüktür. derhal eldiveninizi elinizden çıkartıp suratına eldiven ile iki tokat atın.