bugün

dediğin kadar kolay olmuyor be.
Gelsene güzel yüzlüm..
görsel
görsel

Net olacaksın bu devirde.
o kim amk?
inanmazsın biliyorum ama bazen özlüyorum seni.
görsel
çükülatamıtutarmısın.
o değil de 1 mesaj bizi nerelere getirdi yahu demi. gerçi normal aslında bu, sonuçta sen kadınsın ben erkek. baksana sen bana soru sormuştun. ben ise cevaplamak yerine saçlarının rengini soruyor. kilonu soruyor ve fiziğine bayılıyorum. evet böyle de açık sözlüyüm al sana koç burcu. *

coder utansın.
tam bitti dersin konuşmazsın uzun bir süre sonra bir mesaj atar ne kadar dargında olsan ne kadar kırgında olsan ona cevap vermek için yanıp tutuşursun ve sende cevap verirsin.

bilsen ki seni ateş gibi yakacak bil sen ki yalan genede ona güvenirsin.. çünki bir kere sevmişsindir...

ulan ben seni tanıyana kadar bırak kadın sevmeyi dişi kedi sevmedim .. .

tabi hayat bu her an herşey olabilir karanlıkta da kalsan güneş gene doğar....
Bugün fenerbahçe beşiktaş maçı vardı. Ama biz yoktuk. Eğer olsaydık şimdi ben sana nasıl yendik sizi diye kafanı götürecektim ve sende susacaktın. Ama yoktun işte, yoktuk biz...
Biz iki yalnız bir sevda eder miyiz?
Ne çok ağladım ben ne kadar çok bir saniyelik gülüşün için. Oldu ii akşamlar.
ikinci çocuğunun adını ne koydun? bari onun adını ali koy.
Kalbini verdiğinden beri kanıma bulaşıyor yavaş yavaş ona olan bağımlılık duygusu. Ondan uzakta olduğumu hissettiğim her an ciğerlerimden bir ateş yükseliyor ta boğazlarıma kadar. Ateş, her boğazıma doğru köpürdüğünde ağzımdan bu kelimeler karışıveriyor bazen havaya, bazen kağıda. Ellerim ona dokunmadığı günden beri kupkuru; güneş görmemiş, su değmemiş gibi. Gözlerim baktığı her yerde onun ellerini aramaktan yorgun ve hüzünlü. Dudaklarım onun yanaklarına değmediği her dakika kuru ve sert tıpkı cansız bir varlık gibi duruyor öylece.
içimde fırtınalar, aklımda esrarengiz sorular bilemiyorum zamanın ince dokunuşlarını, sancılı üzerimde yarattığı anlamsız sarsıntıyı sadece ne oluyor bana bana yani bu yalnızlığı fazla umursamak yatmakta aslalon acının yanında ..sanırım tek başına mutsuz korkusuz günler beni bekler bu gidişle kalbimde yarattığım bir dünyada ..
senin var ya ağzını burnunu kırasım var.
Öyle bir zaman geliyor ki toz kondurmadıkların şimdi kirden gözükmüyor oluyor...
oyle bir yerdeyim ki simdi. ne seni seve biliyorum. ne de baska birisini..
lüzumu yok artık varlığının.
seni uzaktan sevmekten yoruldum. hayatım boyunca elini tutamayacağım bi kadını sevmek istemiyorum. yanımdasın ama sarılamıyorum,dokunamıyorum içim gidiyor.
Rabbim sevsin seni zira ben vazgeçtim.
gel kurtar beni bu pislikten.
Müdür gelirsen ekime gelmezsen kasıma gel.
Senin ben taaaa amk.