Para vermiyeceksen gelme üniversite öğrencisiyiz heralde evdeki kayıntıları bitiriyon it.
Hayır çocuğuna tabiki bakmam o benim tipim mi allasen?
bizim evdeki bilgisayar da oyun yok! internette bozuk tamam mı? Bunu çocuklarınıza anlatın ondan sonra içeri girebilirsiniz.
Ben senana gosterlrlm sen blzlm eve gel. Dedlrten yazar hizmetclsln ulen.
simdi yarin akin akin geliceksiniz. sizden istedigim bazi seyler var.
sevgili misafirlerimiz:

1) ben sizin hizmetciniz degilim.
2) biriniz su istedi mi 20 niz birden gorup istiyosunuz yapmayin.
3) 4 kere opusmek zorunda degiliz ayrica elinize sapirt diye opmeme gerek yok.
4) tabaginiza bi sey koyunca onu yiyin. gelip ayak yapiyosunuz bi saat sonra tepsi bosaliyo sizin yuzunuzden.
5) ben vestiyer degilim ablacim hirkani fln kafama atmana gerek yok.
6) ay daha nuri enistemlere gitmedik `deyip deyip 6 saat oturuyosunuz. gidin.
7) hayir okulum daha bitmedi. evet master. hayir evlenmiyorum. sevgilim varsa var. kilo fln almadim. hayir torununla ilgílenmiyorum.
8) bilgisayarima kimsenin cocugu dokunamaz. anlasalim.

eh hadi buyrun gelin o zaman.
almanya' dan elektronik eşyalarla gelin en çok beğendiklerimi hediye edin. hatta sipariş alın öyle gelin. yıl sonuna kadar sizi misafir edebilirim.
Misafir evin bereketi dir. Hos gelmisler sefa getirmisler.
akşamları ve hafta sonları, sizin gibi bizim de gezme zamanımız ama siz bize gelince, biz mecburen evde oturup, size hizmet etmek zorunda kalıyoruz.

gelmesenize.
Sevgili misafir çocuğu, her geldiğinde bilgisayarla oynamak istemelisin. Azcık utan. Otur babanın annenin yanında uslu uslu. Sonra sakince evden git. Olmaz mı? Olmaz.
merhaba,
minik çocuklarızla gelirken yanınızda, uhu, karton, elişi kağıdı, makas,renkli pul vb. malzemeler getirin.
onları "bu abla öğretmen bak git onla oynasın senle" deyip başınızdan savdığınız vakit evdeki cağnım malzemelerimi harcamak istemiyorum.

anlayışınız için teşekkür ederim.
sevgili misafir evimize hos geldin. sen gelmeseydin biz bir kenarda sirf sen gelince kullanılacak olan yemek takimlarimizi goremeyecektik. onlarla yemek yeme serefine nail olamayacaktik.
veletlerinizi getirmeyin.
lütfen gider misiniz artık.
sene 2013 ne yazık ki halen misafir çocukların kullanım klavuzu yok. basma çocuğum klavyeye! axcvsfsd vdsd basmasana lan!
üç yıldır bizdesiniz. farkında mısınız?

söyleyeceklerim bu kadar. iyi geceler.
kaydı, göğün maviliği içinden
zamanı çizerek bir yıldız
havuzlarda, göllerde, denizlerde...
misafirliği bitti.

düştü, dalın yaprakları arasından
oluşunu tamamlayan bir meyve
ağaçlarda, köklerde, toprakta...
misafirliği bitti.
öncelikle hoş geldiniz.
yeri geldi küçüklüğümü bana zehir eden kişiler oldunuz yeri geldi beraber paslar börekler götürdük. siz geleceksiniz diye evde bayram telaşı olurdu. Her yer temizlenir mis gibi kokardı. siz gelir iğrenç kokular salıp giderdiniz. Sizin yüzünüzden sokaklara çıkamadım ne vardı zırt pırt gelirdirniz_? evde pijamayla oturamazdım. Neden keyfimi kaçırdınız ha neden !?
Sizin çocuklarınız ne istedi benim oyuncaklarımdan neden parçaladılar?
pastaları güp güp yedikten sonra bile dedikodu yapma potansiyelini hangi mideyle sağladınız?
güzel giyinmek zorunda kaldım arkadaşlarım sokakta oynarken ben evde esir kaldım..
neden sorarım size
neden !!?
hadi habersiz ve en olmadık zamanda geliyorsunuz diyelim bari efendi olun lan ailenin düzenine uyun.
köstepek pastası, arnavut böreği ve ıspanaklı ekmek yaptım. yediğiniz gibi gidilir mi lan onca emek ettim azıcık daha oturaydınız. canım sıkıldı şimdi.
cok konusuyorsunuz yapmayin bunu.
merak ediyorum beni mi izliyorsunuz.tam bir yere giderken pat diye gelinmez ki.
kiminiz gelince sevindiriyor, kiminiz gidince..
o ''bu abi beni bilgisayara oturtmuyor'' diyen çocuğunuzu da alın gidin evimden.
bizde tam çıkıyoduk.
No: 9 Evde yokuz .