bugün

entry'ler (111)

ward atm

https://www.youtube.com/w...0H_A&feature=youtu.be

therminator isimli yazarın acıklı yaşam öyküsü

Bu başarılarının yanında spor ve müzikte de hiç geri kalmadı. Karatede dünya şampiyonluğu olan kara kuşak therminator ülkemizin gururu oldu. Müzik hayatına bateriyle başlayan therminator kısa zamanda dünyanın en iyi bateristlerine taş çıkartır hale geldi.

headbang

Slipknot şarkılarıyla birlikte yapıldığında ranger etkisi yapan olay.

10 kızdan 1 erkek olmaz

Tersi de geçerli olan durumdur kızlar erkeklerin erkekler kızların yerini tutamaz bu yüzden iki cinsiyet var.

yazarların sevgilisinde aradıkları özellikler

olması.

tayyip in her seçimi kazanmasının nedeni

Ülkede adam yok gibi karaktersiz cumhurbaşkanlığı sıfatına yakışmayan adamların karşısına aday diye çıkartılmasıdır.

hachiko

Hayatımda ağladığım ilk ve tek film.

need for speed

Mart 2014 de vizyona girmiş şahane motor sesleriyle beni cezbetmiş film ve yarış oyunu electronic arts ürünüdür.

adriana lima soyundu

Fotoğrafı görünce hatundan soğuduğum başlık.

denizde boğulmaktan kızlar tarafından kurtarılmak

Kızına bağlı olarak mutluluk da hayata karşı nefret de yaratabilir.

kızlar lütfen rahatsız etmeyin

Hayatım boyunca kullanamadığım hayallerimin cümlesi.

snowpiercer

Tamamen karaktersiz bir film sigara özendirilmeye çalışılmış dünyadaki son sigarayı içen adamı en şanslı ilan etmiş.

yazarların bayram harçlığı hasılatları

220 tl 100 babam 100 ablam 20 babannem.

baklava

Keşke salatalık kalorisinde olsada deliler gibi yesek diyeceğim Türk tatlısı.

sözlük yazarlarının arabaları

Ferrari - enzo tabiki nfsde.

gazipaşa

Alanyanın hemen yanında 20 dk uzaklıkta olmasına ve havaalanı olmasına rağmen adını alanya kadar duyuramamış daha çok seracılıkla geçimin sağlandığı Antalya ilçesidir. Gezilesi yerleri oldukça fazladır.

ben bu yazıyı misafirlere yazdım

Para vermiyeceksen gelme üniversite öğrencisiyiz heralde evdeki kayıntıları bitiriyon it.

erkeklerin mal hareketleri

8-Her bacağı açık kıza hayvan gibi bakmak.
9- Kendini beğenmiş tavırlar içinde gezmek.

kavga çıksa ilk çağrılacak ünlüler

Volkandır.

folk metal

Bana Turisas'ın Rasputin şarkısının sevdirdiği metal türüdür. Türk ezgileriyle inanılmaz şarkılar çıkabilecek müzik türüdür keşke müzisyen olsamda en kral folk metalinde Türklerden çıkacağını göstersem.