bugün

Orhan veli üstadımızın 'rakı şişesinde balık olsam' şiirindeki balık gibiyim. bir gün mutlu bir gün kederliyim. kafam hep dumanlı. gülerken ağlıyorum. arafta kaldım yolumu bulmaya çalışıyorum.
naber lan it?
aptalsin kizim! vallaha bak senin gibi bir aptal dunyaya gelmemistir belki daha once...
her bağırılası yerde bağırma lan deli gibi. sonra sesin kısılıyo tıslaya tıslaya dolanıyorsun ortalıkta.
ne sikik bi hayatın var.
yarın yolculuğun var, valiz hazırlamadın.
bitirme tezin var, henüz başlamadın.
mezuniyet balon var, mezuniyet elbisen yok. mezuniyet fotoğrafın bile yok.
yarın kpds var, sen hala internettesin.

s*ktir git gerçekten bi.
umudum minnettarlığımın üstünde bugün...
mantığın ve duyguların arasında gidip gelmene bir son versen keşke..
kafandaki karmasikliklari giderdin. seninde mutlu olmaya hakkin var bunu tekrar hatirladin. evet oncekilerle olmadi tutmadi ama herkesi onlar gibi sanman hataydi. neyse ki seni bu hatandan ben dondurdum. biliyosun nelere sahip oldugunu ve bunu kullanmalisin. sana bunu herkes soyledi fakat kabullenmek istemedin. ama duzeldin oglum artik. sukret ve dogru kisiyi istedigin kisiligi bulcagina eminim.
senden adam olmaz.
Müzik dinlemeyi sakın bırakma!
çok ders çalış, hep ders çalış.
karın kaslarını mükemmel hale getirmelisin.
seni , bildiğin bütün tanrılar, bildiği gibi yapsın.
beni tahrik ediyorsun. beni tahrik ediyorsun. beni tahrik ediyorsun. bak, sonunun ne olacağını ben de bilmiyorum. bu, böyledir.
biliyorum gece gece azdın ama sakin ha hosbir çekme sonra uykusuzluk yapıyor, sabaha kadar uyuyamazsın.
oglum mal misin nesin lan sen? sirf onun icin gidiyosun o mal gibi yarismayi izliyosun. fragmanda onun etek giydigini makyaj yaptigini gorunce sinirleniyosun. kendine gel lan.
bu gecelik yer değiştirdik ben değil kadehler sarhoş oldu, içkimiz parmak izleri.
gereksiz işlerin peşinde koşuyorsun, toparlan artık yeter bu kadar, bırak ne yaparsa yapsın. sen yoluna bak, kimler bırakıp gitmedi ki seni. yaşanan onca şeyin yanında o da kim oluyormuş. önünden ye aga, gerisini salla.
valla helal olsun sana. çok zor anların da oldu, kafanı tilkiler de düzdü ama bırakmadın. hakkında konuşmadın, kendine baktın ve herşeyi atlattın. bu günlere çok zor geldin, bir daha geçmişi tekrar ettirmeyeceğinin farkındasındır umarım. he bu arada artık yat uyu yarın brunch var.
okumak zorundasın başka çaren yok gördünmü?
malın en önde bayrak tutanısın yemin ediyorum.
bazen çok acayip nefret ediyorum lan senden! ikimizin aynı kişi olmasını hazmedemiyorum bazen, o kadar nefret ediyorum. devamlı uyuyarak ya da sigara içerek senden kurtulasım geliyor, kurtulamasam da uyuşurum, seni unuturum diyorum. sonra geçiyor, araya başka konular giriyor, unutuyorum. hatta seni düşünmeye, senin için bi' şeyler yapmaya, çabalamaya bile başlıyorum. nasıl yapacağız, lan?
cevrendeki tum kiz arkadaslarin seni terkediyor, erkek muhabbeti sikmaya basladi haliyle. ama iki dakika insan ol, kendi kendine triplere girme.
artık her olaya duygusal boyuttan yaklaşmayı bırak da biraz mantığını kullan. kazık kadar oldun hala aynı yerlerde aynı hataları yapıyorsun. bugün senin için yeni bir başlangıç olsun çünkü yeni bir sayfa açtın hayatında. lütfen artık bu sayfayı da aynı salaklıklarınla doldurma. ha bir de hiç değmeyecek şeylere gözyaşı dökmeyi bırak. o yaşlar öyle değerli ki bırak sadece hakedenler için dökülsün. yok ağlıyorum içimi rahatlatıyorum, içime atayım da patlayayım mı laflarını da yemem artık haberin olsun. yeter be!!!
güncel Önemli Başlıklar