bugün

Yarışmada, 'aşkım' kelimesinin yasaklanması lazım. Bir program müddetinde, en az bin kez tekrarlanmıştır.
Sunucusu başka olsa izlenmeyecek yarışma programı.
Hayatında hamsiyi çok az yemiş bir yarışmacı 130 tane hamsiyi 60 saniyede yiyecek.

Diğer 2 yarışmacı 30 hamsiyi zor yedi.

Afiyet olsun.

Edit: 15 tane yiyebildi.
Türk televizyon tarihinin en yavşak ve gereksiz programı.
erkekleri erkeklikten çıkaran iğrenç program.
saçmalığın sınırlarını zorlayan program.
Kanal olmaya aday programdır.
Bir araba için insanların yapabilecekleri şebekliklerin doruğunu gösteren yarışmadır.
girecek eşlerin sınavla seçilmesi gerektiğine inandığım yarışma çok bozdu yarışmacı olarak.
an itibariyle ilker ayrık'ın stüdyodaki bir ampülü yerinden çıkarıp yere fırlattığı poroğram. adam psikopat mınıha.
seyirciler arasında avazı çıktığı kadar bağıran bi teyze var ve ben o teyzenin kocasına sabır diliyorum.

ilker'in sempatik olması dolayısıyla eğlenceli program.
adı aslında, ben bilmem sevgilim bilirde de olabilecek fakat tek bir yarışma ismi kullanıp sevgililerin yarışmaya katılmasına olabildiğince engel olmaya çalışan yarışma programı.
oyun kazanan yarışmacıların sevişme moduna girdiği yarışma programı.
puanlama sisteminin hiç de adil olmadığı yarışma. son oyunda her şey belli olacaksa o kadar yarışmanın ne manası var? birazdan en yeteneksiz grup arabayı götürecek mesela.
Olumsuz bir durumda erkeklerin efendiliğini koruduğu, kızların çirkefleştiği enteresan program.
Seçmece sanırım. Yoksa bizim kızlar öyle yapmaz.
kocaları başarısız olduğunda kadınların çemkirdiği yarışma. iyi olunca da ''aşkım süpersin aşkım mükemmelsin.'' iki yüzlüsünüz!
tv ci bir arkadaşımdan aldığım dedikodu: o yarışmada izlediğimiz çoğu çift evli falan değil hatta nişanlı yada sevgili bile değil. hepsi bildiğiniz cast ajanslarından fırlamış tipler. güzel kadınlar yakışıklı erkekler eşleştiriliyor ve her hafta insanlara yutturuluyor. iyi seyirler türkiye.
Biraz once kutuk kaldirma yarismasinda kadinin kocasina
"hadi askim sen neleri kaldiriyorsun onu mu kaldiramayacaksin" dedigi yarisma programi.
görsel
Artık öhhh... getiren program.kaldırılsın.
bir gün sevgilim, eşimle, vs. ile katılacağım program çok eğlenceli lan.
erkeklerin oyun kazanınca ''yes!'' diye sevindiği program.

bu kadar özenti olmayın lan. türksün lan sen. kendine gel.
muslukçu soru sorduğu vakit verilen cevaptir.
(bkz: ben bilmem eşim bilahare ilgilenir)
az evvel "eşiniz 90 saniyede kaç çikolata kaplı çilek yer?" iddiasına "30" diye cevap veren adamın karısından gelen yorum;

-çık aşkım çıkkk 30'u yiyen 31'i de yer.

woowwwwww.
Şimdi ben bi tek bu çiftlerin tanışma hikayeleriyle ilgileniyorum da ne yüzsüz karılar var hayatta. Çıkmış diyo ki Facebook arkadaş listemde seç- beğen yaptım onu gördüm, evlendik. Biri dedi ki ben onu arkadaşımın elinden kaptım. Vay anasını...
Hangi marka arabanın verildiğini anlayamadığım program....