1. 1.
  genel müdürünün çalıp çırpıp, içini boşalttıktan sonra envai çeşit gayrimenkullerin yanında kabe'yi kuş bakışı gören zemzem tower'dan 2 adet devremülk aldığı ankara büyükşehir belediyesi şirketi.

  sen hem harama el uzat, sonra da kabe'yi gören devremülk al, hacca git, umreye git.

  bu tip adamlar camiden ayakkabı çalan hırsızlar gibidir. gelir sizin yanı başınızda namaz kılarlar, sonra da gider ayakkabınızı çalarlar. dini sömüren kenelerdir bunlar. ne acıdır ki, ülkemizde bu tiplerden çokca vardır. bu tipler halkçı olduklarını, demokrasi yıldızı olduklarını iddia ederler. namaz kılıp, oruç tutuyor diye namuslu zanneder bu millet, bu tipleri.

  durmak yok, yola devam...
  3 -1 ... paleface
 2. 2.
  Şu şirket:
  http://www.belso.com.tr/
  BELSO (Anakara Büyükşehir Belediyesi Soğuk Hava Deposu işletmeciliği)15.09.1988 tarihinde hizmete girmiştir.
  ... nevzatb
 3. 3.
  Çoook uzun süredir Ankara'ya gitmiyorum. Bu kez gittiğimde gördüm ki, Melih Gökçek Ankara'nın her yanında MEYVE SUYU SATAR olmuş.

  Ankara'nın ana caddelerine yayılan BELSO kamyonet büfelerinde, portakal 1, havuç ve nar suyu suyu 1.5 tl.

  4 dönem üst üste belediye başkanı seçilen Gökçek'in, belki de en önemli icraatı, meyve suyu satıcılığı; olabilir mi?
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/belso-396061/
  ... nevzatb
 4. 4.
  Bir de böylesi bir meclis sorusuna konu olmuş:
  -------
  CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı BELSO Şirketi’nin aldığı portakalların çürümesi sebebiyle zarar ettiği iddia ederek TBMM’ye sunduğu soru önergesine yanıt geldi.

  Gök’ün 2011 yılında 250 ton portakalın çöpe atıldığı ve 500 bin lira zarar edildiği iddialarını gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, “portakalda bir yıl içinde yüzde 10 ile 15 arasında firenin işin tabiatında varolduğu, kuruluşun önergede belirtildiği gibi 500 bin lira zarara uğratılmasının söz konusu olmadığı, çürüyen portakalın yaklaşık ortalamam bedelinin 144 bin lira olduğu, fire oranının mevsimsel şartlara göre değişkenlik gösterdiği ve normal kabul edilebilir sınırlardadır” denildi.
  Ankara Valisi Alaaddin Yüksel imzalı önerge yanıtında şöyle denildi:
  http://www.hurriyet.com.tr/ankara/20276055.asp
  ... nevzatb
 5. 5.
  (bkz: besyo)
  ... uludag cok bozdu