bugün

10uncu neslin ilk siliklerinden.
Bugün acı bir kaybımız varsa (bkz: koministimam) o kadar olmasa da mutluluk verici bir haberimiz var.

(bkz: silik)

Edit: Aldığım duyuma göre yeni fake'inden yazıyormuş. Bu ne hırs bu ne öfke?.*
günümün güzel geçmesinin sebebi silik.
"Oğlum bak git" videosunda yer alan baş dekordur efendim...
sözlükte onun bunun geyik muhabbetine namus bekçiliği adı altında karışarak karı kız tavlayamayacağını anlamış olsa gerek, sözlükten silik yiyip fatih ürek ile mesaisine devam etme kararı almıştır.

kış günü soğuk olur
üşütme götü yere otur.
böyle davranma uymaz havasına
uysa da uymasa da gel otur kafasına.
silik olmuş ilginç yazar.
(bkz: lrzk) tez zamanda geri dönmesini dilediğimiz güzel yazar...
(bkz: torba) nickiyle ortamlara akmaya başlamıştır. kolay gelsin.
(bkz: onuncu nesil silik)
atatürk' ün inançsız olduğunu söylerek başlık açan zavallı .

http://www.bleublancturc....images%20Ata/Hasan_fe.jpg

girsin fotoğraf bir yerine, bir daha hiç çıkmasın.
tek meziyeti olan küfürleri ortalıktan süpürülmesini artık şart kılan troll.
bugün dünyada gün doğarken okunan ilk ezanın gazi mustafa kemal han'ın yaptırdığı camide okunduğunu bilmeden iftira atan küfürbaz varlık.
(bkz: atatürk ün hiç cami yaptırmamış olması/#18608541)

yarına kadar çaylak yahut silik olur gider, rahat olunuz...
(bkz: #18603262) bu masaldaki zürafa.
(#18607584) entry si ile kendisine ana avrat, bacı kardeş, sülale ecdad sövdüğüm yazardır.
gördüklerime göre hıyar bir yazar daha. Alıştık artık , kurcalamayın fazla
"ekşi sözlükteki nick'imi oku kim olduğumu anlarsın" şeklinde çocukca salvolar atan yazar müsfetteletinin, nick altına cırcır olmuş adam edasıyla seri sıçmıkladığı yazar....

ekşi sözlüğün senin gibi daglakların gözünde karizması var ulan ayı, okumaya dahi değer bulmadığım platformla beni tehdit etmek neyin kafası amk, ayrıca böyle senin gibi hıyarların dahi nick altı dolduruluyorsa zaten ekşi sözlük bitmiş bir yerdir....daha neyi konuşucaz biz...
profesyonel yardıma ihtiyacı olduğunu düşümdüğüm yazar. hiç tanımadığı insanlar hakkında tuhaf hikayeler anlatabilecek kapasitesi var. hakkında ilk ve son sözümdür.
şimdiye kadar sözlükte bana karşı en kaba davranmış yazardır. en kaba? dur bakalım daha önce hiç bir yazar bana kaba davranmamıştı. ve ilk nickaltımı yapmama sebep olan yazar.
gel de gülme arkadaş yazarı. *

(bkz: borçlar hukuku/@belediyeden zimmetli supurge)

adamın ilk entrysi bu be bu. * değişime bak arkadaş,

http://www.habera.com/Deg...-3148p69152.html#imagetop
mal lafını sindiremeyip özel mesajdan küfür eden mal.
kemalistleri yobaz olarak nitelendiren mal.
Kafayı Atatürk büstlerine, heykellerine takmış yazar. insan kuyruk acısı mı var acaba diye düşünmeden edemiyor.
kendine güzel yazar diyen hem şakirt hem megaloman yazar.

(bkz: akıl fikir)
kemalist kesimin çirkin yalanlar üzerine kurdukları dinsiz sistemi, cesurca eleştirdiği için sözlükteki kemocanların hunharca saldırılarına uğrayan güzel yazar....
nöbetçi şakirt, anti-kemalist.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar