bugün

Zorla getirecek değiliz ya.
Ruh eşimn olmadığını düşünüyorum. Olsaydı mutlaka hissederdim varlığını, belli ederdi kendini.
Hiçbir zaman da gelmeyeceğini düşündüren olaydır.

Amaan gelirse ekime, gelmezse kasım, aralık, ocak...
görsel
Ruhlar alemindedir.
Ruh eşi kavramına inanmak bir hastalıktır.
Ruh eşi kavramına inanmak bir hastalıktır.
ruh eşi diye bir şey yoktur. O an ki şartları birbirine uyan iki insan vardır.
Zamansız gelmesinden iyidir.
benim ruh eşim sarışın hatun nerde ya.
Ruhsuz olduğum için gelmeyecek gibi gözüküyor.
Ruhu bir yerlerde hapsolmuştur, esaret altındadır belki. Şaka bir yana Herkes ruh eşini bekliyor da madem neden tüm evliliklerde fiziki ve maddi unsurlar ön planda? Bedenlerin sereserpe arzuların şelale olduğu aşk meydanında nefse esir olmuş Ruh ortalarda pek görünmüyor da ondan şeyettim. Yoksa özgür olsa bulur dengini o. Görür tanır bilir ve bulur. Acaba biz ruhumuzu mu kandırıyoruz yoksa kendimizi kandırıyoruz?? işin aslı: Kim takar nane ruhunu.

Ruhi Yok rıza baba, köprüde yoğun trafiğe takılmış ondan geç kalmış..
Muhtemelen kendini ruhsuz birine kaptırmış onunla cebelleşiyordur.
Ruhlar aleminden ruh eşim gelse tahminî şöyle bir şekilde gelir.

görsel
Ruh ikizini beklersin inatla, lakin aynı inatla karşına ruh öküzün çıkar.

Tabiat ve ulu Tengri böyle küçük şakalara bayılırlar nedense.
Güldürmeyen şaka!
Gelmez tabi kaporta böyle olunca bizim cemil abin'in çırağı ruhi bile gelmez.
Ruh eşi beklemenin bir ruh hastalığı olması sebebiyledir. Bekleyin yavrum daha siz çok beklersiniz.
bunun çok basit bir sebebi ve çözümü var.

sebep: ruh ikizinizi beklemektir.

çözüm: ruh ikizini aramaktır.

sonuca ulaşmak için harekete geçmek gerekir beklemeyi seçtiğinizde zaten baştan durumu kabullenmiş oluyorsunuz.
Ruh eşi; senin hoşlandığın, sevdiğin her şeyin ruh eşin tarafından da sevilmesi hoşlanması demektir. Aynı müzikler, filmler, fikirler, sözler, hatta hayata bakış açısı bile aynı demek. Kısacası senden bir tane daha. Ben istemem benden bir tane daha olsun. Farklı olalım ki ben onu, o beni keşfetsin. onun içindir ki ben ruh eşimi beklemiyorum.
Ya olum yok öyle birşey iyi kandırmışlar sizi. Birde salak gibi böyle bir beklenti içine giren saflar var. Size iyi gelen insanı istersiniz hayatınızda çünkü farklılıklar çelişkiler her zaman olacak.
ruh eşini beklemek bence saçmalık beklenmesi gereken tamamlayıcı eştir. aynı kutuplar iter farklı kutuplar çeker.
yani sen sinirli isen karşındaki de sinirli, sen savurgansan o da savurgan olursa olmaz denge kurulamaz. sen savurgansan o tutumlu, sen pısırıksan o uyanık olmalı.
2023'te gelmezse sözlüğü bırakırım.
Kayboldu sanırım bir türlü beni bulamadı.
ruh çağırmasını bilmiyorsak demek ki.
Öyle bir ruh eşi olmadığındandır aq. Ne kadar romantik yaşıyosunuz bu hayatı, ne kadar da konfor alanınızdan çıkmamışsınız... beni taşlaştıran şey, 2 kere aşık oldum, 2sinde de ben ilk seçen ve koşan taraf oldum. 2sinde de soğuyan ve terk eden de ben oldum. 5 senelik ilişkim oldu, köpek oldum öldüm bittim, ama yani zaman geliyo o da bitiyo.
Tersini düşünelim siz çok aşıksınız o sizi terk etti. Bu en basiti amk. Beni terk edenin sevmeyenin ben niye peşinde olayım yarrağı altın mı.

Özet, çok büyütüyonuz bu işleri. Bi salın. Geçen bi tiwit okudum. Kızın sabah 9da sınavı varmış. Manitayla gece konuşuruz diye sözleşmişler, sabah 5e kadar arar diye beklemiş. Bu ne be amk. inş yaşan 15 yaşındadır. Çünkü 25ten sonra hele erken tüketen insanlar için gönül işleri çok zor aq. He bi de evlilikle aşk çok başka şeyler onu da söliyim. Çok iyi siken çok iyi çocuk bakacak diye bir şey yok ahahaha genelde de tam tersi olur. Evlenmelik erkek ve eğlenmelik erkekleri iyi ayırt edin kızlaar..
Belki de hatayı bekleme kısmında yapıyoruzdur.