bugün

kendini evleneceği erkeğe saklayan kızdır.
çoktur.

lan beğenmiyorsanız oğlunuza almazsınız.
bekaret önemsizdir hahahahihihi diyen kızdan bin gömlek daha üstün olan kızdır.
evlen ulan benle diyeceğim kızdır. ama önce sormak lazım anal yapmıs mı?
analı bilemem ama mutlaka oral yapmıştır ve yatakta da yemediği bok kalmamıştır ayırıyetten sizin vucudunuzu sizden daha iyi biliyordur ve bu kız bakiredir. ve asıl kaşar odur. bence bakire olmayan seviyodum verdim diyebilen bir kız bu kızdan daha namusludur.
namusu et parçasına indirgemiş zihniyetin kız versiyonudur. ruhun orospu olmasın arkadaşım ben senin bekaretinle ilgilenmiyorum beyninin içindeki kıvrımlar önemli, kalbindeki zar delinmişmi asıl olan. yoksa çok gördük üstad bakir olup yemedikleri halt kalmayan.

(bkz: söyletmen beni)
anal seks yapan kız türüdür. kesin ve nettir. cinsellik 16 yaşına düşmüş ise bakire kız bulmak zordur. zaten bakireliğinde ne önemi var. bakir erkekte yoktur zaten.
+ ceren daha önce kimseyle öpüştün mü?
- evet hayatım.
+ peki daha önce kimseye ellettin mi?
- evet aşkım.
+ daha önce kimseye yalattın mı?
- tabi ki sevgilim.
+ anal ya da oral ilişkiye girdin mi?
- onlar olmadan ilişki ilişki değildir zaten.
+ vajinal ilişkiye girdin mi?
- hayır tabi ki benim için bekaret önemlidir.
insanın üreme organlarını gerçekten sahip olmadığı kişilere* sunmasını kabul etmeyen kızdır.
bekareti önemli olan kızdır. *
büyük ihtimal namuslu türk ailesi kızıdır.
(bkz: alnından öpülecek kız)
boş bir anına denk gelinirse coşan kızdır.
hayatta sadece amı sayesinde adam yerine konacağının farında olan ve vermemek için 700.000 tane bahanesi olan kızın şaşırtmayan tavrıdır.
Büyük ihtimalle o şeyden mahrum olan kızdır.
-bekareti senin için önemli mi Arzu?
*herkesin bekareti kendine kardeşim.ister önemli ister önemli değil.bekaret benim bekaretim değil mi sanane!!
türkiye de hala çoğunluğun oluşturduğu grup.
memeleri ya çok büyüktür ya da çok küçüktür. bu yüzden bekarete takmalarının asıl nedeni bu meme boyutundan utanmalarıdır.
tek derdi aslında kızı koynuna almak olan abazan ve çakal çapkınların sahte modernlik ve özgürlük teranelerinin gazına gelip koynuna girmeyen kızdır. ama bunu mahalle ve aile baskısından ve korkusundan değil de, böyle aklı başındalıkla yapıyorsa bekaretin her şey olmadığını düşünen, bunu da her önüne gelenle birlikte olmak sanmayan kızlara da saygı duyarak gösterir.
çekin lan kızların apış arasından kelimelerinizi ibneler, size ne!
(bkz: bakire kızı sinirlendirmek)
bu kızlar, yemediği halt kalmayan erkeklerin evlenirken "illa ki bakire olsun" diye tutturacaklarını bilen zeki kızdır.
kendini korur veya korumaz, orasını kimse bilemez. aynı erkeklerin neler yaptıklarını bilemediğimiz gibi...
(bkz: göt var izan var)
kendi düşüncesi olsun ya da olmasın aile ve toplum baskısından mütevellit bilinçaltına yerleşmiş örfüne töresine ananelerine bağlı bazı durumlarda biraz da ürkek olan hatun kişisidir...
bazı kimseler tarafından banaz yobaz gibi eleştiriler alabilir. ama halkın çoğunluğu tarafından saygı duyulan evlenilecek kız gözüyle bakılan kızcağızlar.
koca koca duvarlar çevirmiştir kendine zira kimse yaklaşamaz. onun dışında herşeyi yapabilir bir çoğu.