bugün

"hepimiz biliyoruz düşünce yapılarınızı" diyip beş dakika sonra "ben gördüğüme yorum yaparım" demeyeceksin o hâlde. demek ki düşünce yapımı bilmiyormuşsun.

üzerine fazla konuşulan kadındır.
(bkz: fahişe)
seks pozisyonlarını da ezbere biliyorsa tam benim kalemim evlenilecek kadındır.
şu başlığı açmaktan bıkmadınız usanmadınız yani. her iş bitti, her şeyin çözümünü buldunuz da bir bu kaldı sanki.
Sefası olsun dediğim kadindir.

Sizene dostlarim kim kime ne vermis yada ne vermemis. Her boku yiyip ben bakireyim diye gezenlerden korkun siz. Hos onlardan da bizene ama onlar bir tık sinsi oluyor.
bekar olan insanların seks hayatı olmuyor mu, seks yapmak için evlenmek mi lazım ?
Kizlarin geneli gavattir. 10 tane karıya basan bı firlamanin kapısında 11. Olmak için sıraya girerler. Yani bakire olmayanlarda durum bu. Hem gavat hem patlak.
sevin sevişin. bu durumları da kafaya takmayın, herkes kendi hayatını istediği gibi yaşasın.
yobazlara dert olmuş kadındır kudurun ahahahahah.
Hala bunu dert edenlerin olduğuna inanamamanızı sağlayabilir.
yıl olmuş bilmem kaç hala konuşulan şeylere bak, davulun zarı sağlam ama tokmağın değmediği yer kalmamış gibileri denk gelsin bunların hepsine.
Ömür boyu bekar kalsa, ömür boyu bakire olucak hali yok ya, bir yerden başlaması gerekli.

Edit; 70 yaşında hiç evlenmemiş bakire yaşlı kadın bulursanız entryi silerim.
müge anlı'da falan tren yapan anadolu irfanı sahibi evli çomar kadınlardan öğrenmiştir...
çağdaş ve demokrat olmanın gerekliliğini yerine getiren kadındır. evet.

görsel
Çok ayıp eden kadındır. Evet.

Gerçekten çok yazık.
kime olan kadındır. ewed
Eskiden cok onemserdim bunu. Artik bir insanin kisiligine, karakterine ve zekasina bakiyorum. Bunlar tamamsa gerisi hallolur.
Bekar olduğu halde bakir olmayan erkek karısının ve çocuklarının yüzüne nasıl bakıyorsa öyle.

edit:Eksileyen arkadaş, eksilediğin ben değilim yalnız. nur suresi 3. Ayet.
"Zina eden erkek, ancak zina eden kadını, yahut şirk koşan kadını nikahlayabilir ve zina eden kadın da ancak zina eden erkekle, yahut şirk koşanla nikahlanabilir ve bu, inananlara haram edilmiştir."

Sen sana bildirilene göre mi yoksa kendi nefsine uyana göre mi karar veriyorsun? Sana haram kılınanı, sen helalim mi sanıyorsun?
Eskorttan tek farkı para karşılığı olmamasıdır sonuç olarak ikisidede aynıdır.
bizi ilgilendirmez.

görsel
Evlenmeden her boku yiyip, ben bakire kadın isterim diyen pisliklerin dert edindiği sıradan kadındır..
Bakire kadın kaldımı diye sorgulamamız daha doğru olur dediğim hede.
eğer boşanmış değil de hiç evlenmemişse, neyse entry'ye devam etmeyeyim.
başlık altında sinirden kudurur.
evlenmek için benim son tercihim bile olamaz.