bugün

(bkz: #39439809) Dezenfermasyonun allahını yapan sersem troll.

Uzun süre Musevilerin yanında çalıştım; onlarla her yere gittim, yemeklere tatillere çıktık. Bir kere bile etraftan kimse ne sözlü ne yazılı tacizde bulundu. Normal her Türk vatandaşı gibi istediklerini yaptılar. Aksine her gittikleri yerde ilgi gördüler; Türk musevisi oldukları öğrenildiğinde yemeklere, yatıya davet edildiler, özel hediyeler aldılar.

işyeriyle en koyu yobaz bile çalıştı. Hem de saygı sevgi çerçevesinde. işin komik tarafı dindar Türkler değil kendi Yahudi akranları kimi zaman kazık attılar.

Kızları da oğulları da en iyi üniversitelerde okudular. Kimi zaman dinci gençlikle hafif sürtüşmeler oldu ama hiçbir zaman dışlanmadılar veya kimse onları sataşmadı; belki mesafeli durdular. x

Bu zırzop kim bilmiyorum ama bunlar yüzünden böyle terelelli izlenimler uyanıyor insanların ziihninde; sanki Türk musevileri israil için çalışıyormuş gibi. Hayır efendim, Türk musevileri Türkiye için çalışır. Vergilerini bizim doblocu fırsatçıların aksine günü gününe yatırırlar, her türlü vatandaşlık görevlerini yerine getiriler, onlarca fakir insana Türk Müslüman Yahudi ayırt etmeksizin yardım ederler. Türkiye'de yaşamaktan da çok mutlular. isteseler ispanya'da israil'de kral gibi yaşarlar. Ama onlar buraya ait hissediyorlar kendini, Her türk insanı gibi günlük siyasetten etkileniyorlar orası doğru.

Böyle salakların kışkırtmalarına inanmayın. Hatta gördüğünüz yerde tokatlayın.
sözlüğün en güzel kızı.