bugün

Eşi tarafından kapının önüne koyulması gereken erkektir. Böyle sığ ve mal bir adamla çocuğunu yetiştirmektense kadın tek başına misler gibi bakar büyütür çocuğunu.
çocuğun kız ya da erkek olması erkeğe bağlı olan bir olgu olduğunu bilmeyen erkektir.
görsel
Kendi suçunu hanımına atan durzudur.
maldır.
cinsiyetçi gavat. başka açıklaması yok..
büyük konuşmamak lazım. allahın işine karışılmaz.
ne demek 'suç erkeğin' !
arkadaşlar kafayı mı yediniz, çocuğun kız olması, erkek olmaması nasıl suç olur, ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu sizin?
Bebeğim kız olacak olsa, dünyanın en güzel, en tatlı tavrını yaparım.
çocuğu çöpe de atabilir. haha.

ayrıca bu psikolojik bir şey bazıları erkek evlat isteyebilir ama suçlaması tuhaf olur. sonuçta bu his, yani kız olunca belki istemiyorsun. olamaz mI?

içinden erkek olsun istiyorsun bir çıkıyor anam kız. o da ne?

şaşırıyor insan tabi.
Ben kız olmasını istiyorum daha tatlı oluyorlar.
allaha kafa tutandir. o(allah) ne eylerse en guzelini eyler sozunu bilmeyen cahildir.
Erkek evlat veremeyen kadın recm edilerek infaz edilmelidir.
Sığırdır.
Zır cahil adamlardan çocuk yapıyorsursunuz,iyi yapıyorlar size oh olsun.
Beyinsizdir, cahillikten kaynaklanan durumdur bu.
biz daha doğru dürüst birini bulup evlenemezken bu dangalağın yaptığına bak dedirtir.
Genlerin kendisinden geldiğini bilmeyen cahil insandır.
Bebeğin cinsiyetinin Spermle alakalı olduğunu bilmeyen erkektir. Aynı zamanda gerizekalıdır. Oh rahatladım....
Şerefsiz erkek.
hayır ben sağlık meslek lisesi okudum amk (oha sanki oxford okudu amk) bi dk şimdi gerçeği söylüyorum hazırsanız... malesef cinsiyeti kadın değil erkek belirliyor. bize öyle öğrettiler derste. hatta bunu öğreten hoca bayandı ve biraz da feministti hatta bayağı feministti bu konuyu işlerken daha çok biz erkeklere doğru "anladınız mı! erkek belirliyor. erkek!" falan demişti. zaten epi topu 5 erkektik amk sınıfta.

hatta aynı hoca bize "uçkurunuza sahip çıkın!" falan demişti bir derste... hatta kızlık zarı konusu işlenirken "kızlık zarı artık günümüzde dikilebiliyor. erkekler de bunu kolayca yiyor!!!" demişti. evet dalga geçercesine söylemişti bunları.

burdan "kadın hastalıkları ve doğum" dersine giren emine hocamıza sesleniyorum senin ben amk! oh be...
Dümdüz c a h i l. Bunu bilmek üst düzey bir bilgi değil basit biyoloji görmüş olmak yeterli.
Ölmesi gereken erkektir.
Eğilip kendi taşaklarına tavır yapması gereken erkektir.
cinsiyet belirleyen erkeğin spermidir. eğer ortadabir sorun varsa sorun sende sen karından özür dile denilmesi gereken erkektir. ayrıca güzeller güzeli bir kızın olaun iatemiyorsan senin beyninde sorun var demektir.