bugün

ellen isimli yazar arkadasiyla bir olup beni dislamak suretiyle psikolojimin bozulmasina, sabahlara kadar omzumu titrete titrete, hangira hangira aglamama neden olmus yazardir. hala da bohu bohu bohuuu dedigimdir.*
bir uyarı, bir özür, sonra bir makara muhabbetinden sonra ve hakkında yaptığım küçük çaplı bir araştırma sonucunda vardığım kanı kesinlikle ve kesinlikle uludağ sözlük yazarı dır.
tom cruise'un sekiz koldan dayısı, scientology aşiretinin reisi. tom ile aramdaki barış köprüsü... entry'nin gidişatına bakılırsa da, tom ile alakalı her şey.**
(#4960171) bu entrysi ile daha dogrusu nisan 1 sakasi ile korpecik, masumcuk bir yazarcigin tertemizcik hissiyaticigiyla oynadiginin farkinda olmayan yazar.

(bkz: su an agliyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
kendisi bir başlığıma gayet hoş bir yanıt vermiştir.
(bkz: http://www.uludagsozluk.com/e/5061813/)
ingilizcede diğer bi anlamı yorgundur.
#5057577 seni yaramaz seni. *
cesur insan, muthis kisilik.

dogustan bir isigi var sanki, boyle bir hayranlik uyandiriyo bunyede.. valla, cok acaip.

sozlukteki "hatun arama tarama bulma cikarma" cabalarima bir omuzda kendisi vermistir ayriyaten. tesekkuru bir borc bilirim.. ama asil tesekkur borcum icten muhabbetinedir.. yoksa hatun bulmama yardimi falan cok onemli degil... gerci o da onemli de.. yine de muhim olan insanlik be sozluk.. valla bak.

ayrica celik ayna'yi asil ben kendisine tutmaktayimdir.*
Rap altyapısı. Underground'da beat denince akla gelen ilk isim Rashness tır.
rap müziğinin alt yapısı beat iyi olursa şarkıda iyi olur.
(bkz: #5630538)kazanmış efendim tebrik ediyoruz.* *
çok feci akrostiş yazan, aynı zamanda hassas, aynı zamanda yüce... ulu sözlük ün ulu insanı.
(bkz: beat kuşağı)

(bkz: tom waits)
(bkz: jack kerouac)
(bkz: allen gingsberg)
(bkz: charles bukowski)
bir müzik eserinde ritmi oluşturan seslerin bütününe verilen addır. türkçede en sık kullanılan karşılığı "altyapı" dır.
güzel bir beat olarak till i collapse ınsturmental
rap altyapısı, linkinden yaptığım bir örneği dinlenebilir.

http://www.4shared.com/au...ObtYrNEO/Track_228-N.html
şizofren albümünden bir kurdet kurtcebe şarkısı.

--spoiler--
korkum yok, sınırlarım yok...
--spoiler--
taksim yeşilçam sokağında * bir gece kulübü. erasmus partileri ile ünlüdür. rivayetlere göre gidip de eli boş dönen yokmuş.
ankara'da, bahçeli 7. sokağın sonuna açılan, içeride ne b.k servis edildiğini bilmemekle birlikte her önünden geçtiğimde tıklım tıkış olan mekan, tiki yuvası.
Rap şarkısının temelidir. Beat Rap şarkının müziği olarak geçiyor ama aynı zamanda Rapçi’yi nasıl Rap yapılacağı konusunda (hız, ses, teknik) yönlendiriyor. Beat, şarkının karakteri ve hissidir. Müziğin altyapısı olarak da değerlendirilir.
kalitesi yüksek, farkında olanı az yazar.
elektro gitarlar içinde kullanılan kavram ,sound.
rap müzik alt yapılarına verilen isim. beş senedir üzerinde çalışıyorum.
taksimde bir gece kulubu. severdim, hala da cok egleniyorum.
ama erasmus cenneti olmasinin getirdigi bir ' sadece bunun icin gelmis' turk erkegi turu yaratmis.
giderek kotulestigini dusunuyorum.
artik dun gordugum sahnelerden sonra durmak istemedim. nerde o kimsenin kimseyi takmadigi, herkesin eglendigi , guzel muziklerin caldigi yer,
nerde her kizi deneyen gormemislerle dolu mekan,

en son ' turk musunuz, kusura bakma. ' dedi biri. ne kafalara ulasmis insanlar gercekten tebrik etmek lazim.

sevgilisiz gitmeyin, tabi o sinir krizi gecirmezse.

ayrica o play list acilen degismeli artik.
boxlardan yansıyandır flow oturdumu keyif verir.