bugün

bir dosya paylasım programı simdiye kadar gorduklerimin en iyisi adı ustunde ayı, ayı gıbı somuruyo neti
her aradıgımı rahatca bulabildigim sorun yaratmayan paylasım programı, ayrıca ayılı simgeside ayrı guzelliktedir.*
(bkz: limewire)
ilk indirdiğimde yaninda hediye olarak trojanlari getiren ayili paylasim programi
en hızlı paylaşım programlarından biridir.
(bkz: p2p)
bilgisayarima virus bulastirmis programdir.
berbat bir programdir.spy ware,virus,trojan ne ararsaniz var.kesinlikle kullanmayin derim.
bu kadar alternatif varken kullanmaya ne hacet dedirten programdır.
ayı gibi paylaşım demek heralde anlamı.harbiden de ayı gibi.denedim gördüm
allah bu programı yapandan bir değil bin kez razı olsun dedirten programdır.
iki senedir kullanıyorum,1960 da ki şarkıları bile buluyor..
(abarttım biraz)
elektrik kesintisi yada zottirik bi nedenden dolayı pcniz kapandığında indirdiğiniz ve nedense hep inmek üzere olan bazı dosyalar kayboluyo.temp klasöründe mal gibi kalıolar.*iyi yanlarıda var tabi.populer diziler inanılmaz hızlı geliyo.*
yaklaşık 6 yıllık bir internet kullanıcısı olarak bu zamana kadar kullandığım en iyi paylaşım programı..muhteşem bir türkçe arşivi var yabancı için zaten birşey söylemeye gerek yok ..şiddetle tavsiye edilir...
cok iyi bir paylasim programi lost in bir bolumunu aksamlari 1-2 saat e cektigim oluyor bearshaerden sonra kazaa fln yaramaz
yeni keşfinin upgrade olayı olduğu, durup durup BSproinstall5.1.5.2.exe indirmeye çalışan, fekat ona da çözüm bulduğumuz ışın hızı download programı.

tek spy sorunu aradığınız program veya oyun gibi dosyalarda ilk sıralarda gelen 1 megabyte'tan az boyutlu dosyaların sazan olup indirilmesidir. onlardaki exe'ler tıklandığında "your download session is invalid"der ve bilgisayarınız ayara gelmiştir. yapmayınız efenm, 870,555 byte'a oyun olmaz herhalde *

yoksa gigabytelarca oyun indirip kullanan kardeşiniz ben bir tek spyla karşılaşmadım. tavsiye ediyorum arkadaşlar.
iki gün önce 15 şarkıyı aynı anda 15 dakikada indirmiş program.. hala kendime gelebilmiş de değilim zaten, hız olarak sayamayız bunu sanırım!
kendi networkü olmayan ve kazaanın networkünü kullanan ve buna karşın aradığınız şeyi rahatlıkla bulan***** ve kısa zamanda* bilgisayarınıza indiren şirin ve kullanımı kolay paylaşım programı
mukemmel bir paylasım programı .tek hosttan gelen dosyaları bile kolayca alabiliyo ozellıkle mp3 konusunda asmıs bi program *eskı albumleri bile kolayca bulup insanı sevindirik yapan program
(bkz: emule)
(bkz: bittorrent)
(bkz: soulseek)
(bkz: gerek yok)
adsl bağlantı sömürgeci.
kazaa, limewire, emule, ares hepsinden daha kullanışlı, daha hızlı aradığınız hemen hemen herseyi bulabileceğiniz paylaşım programı.
bazen aradığım çok kıl tüy şeyleri bulamasa da diğer paylaşım programlarına nazaran daha iyi.
bunu yükleyince ana sayfa google' dan sapıtan, iyi müzik indirme programı.
internet cafede kullandığınızda bütün bağlantıyı tekeline aldığı için diğer makinelerin bağlantı hızlarını elleyen şahane program.
google la ortaklık kurmuş download programı. nasıl olmuş bilem ama olmuş..

http://google.bearshare.com
spy sorunu olmasa mukemmel olan dosya indirme araci .
güncel Önemli Başlıklar