1. 1.
  türkce meali özgürce arama demektir..
  ... old times
 2. 2.
  bir paylaşım programı.arşivciler için olmasa da orta derecede arananlar bulunuyor.hızlı da kendisi.browse user's files yapıp ne varsa sömürmek mümkün.ailecek beğeniyoruz
  ... eru
 3. 3.
  Electronik müzik konusunda hiçbiyerde bulamıcağınız dosyaları bulmaya imkan sağlayan emule* nazaran daha hızlı paylaşım programı. logosu garip bir mavi kuş
  1 ... deeplydisturbed
 4. 4.
  karşı taraftaki directory'i açık olarak göstermek gibi bir özelliği olması ve 'download including file' özelliği ile album-case yapan birçok müzik severin bilgisayarından eksik edemediği paylaşım programı. bir ara kullanımdışı olması büyük sansasyona neden olmuştu. techno ve electronik tarzda aranan herşeyin bulunabileceği bir program. ayrıca kullanıcılarına chat yapma imkanı da vermektedir. bir daha asla kullanımdışı olmaması dileğiyle.
  1 ... berserk
 5. 5.
  ozellikle elektronik muzik turevleri ve underground hip hop arsivi zengin olan paylasim programi.
  ... cemcuk
 6. 6.
  her türlü genre da sağlam içeriğe sahip paylaşım programı. lakin kullanışlılığı açısından rakiplerinden bayağı geride.
  ... and oceans
 7. 7.
  sloganı "diğerleri arar soulseek bulur" dur.
  (bkz: yaratıcı sloganlar)
  2 ... 4ever pvd
 8. 8.
  türkçe müzik bulamayacaginiz program. sahsi kanaatimce burada bulunan türkçe sarkilar kaliteli ve gerçekten yurtdisinda dinlenilen sarkilardir.(istisnalar hariçtir). bunun disinda arayacaginiz her türden müzigi bulabilirsiniz.eger ki farkli kültürlerin müziklerini dinlemek istiyorsaniz dogru yerde arama yapiyorsunuz.
  1 ... seybn
 9. 9.
  cuk kadar bir program olmasi ve albüm albüm parca download edebilme ozelligi ile mp3 download programlarinin, $ahsi kanaatimce en iyisi.
  1 ... grunge
 10. 10.
  trance müzik aramak için birebir programdır..
  1 ... 4ever pvd